241343
page-template-default,page,page-id-241343,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,sd blumun-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_non_responsive
 

Horoskop Numerologiczny na Rok 2020/2021

Zapraszam do lektury
Witaj,

Nowy Rok wg. Numerologii rozpoczyna się wraz z pierwszym wrześniowym nowiem księżyca, a każdy z nas znajduje się w zupełnie innym indywidualnym Cyklu. Aby obliczyć i poznać jego charakterystykę i  wiodące właściwości wystarczy przeprowadzić bardzo proste obliczenie.

 

Przykład dla osoby urodzonej 21. 04. 1984  :

2 + 1 + 4 + 1 + 9 + 8 + 4 = 29

2 + 9 = 11 (suma 2)

Pamiętaj, aby wynik zredukować zawsze do cyfry prostej (od 1 do 9). 

Pozostaje dodać bieżący rok : 2021 (suma: 5), a zatem:

2 + 5 = 7

Dla tej osoby będzie to zatem rok : 7

Rok 1

 

 

To dla Ciebie bardzo ważny rok. Stoisz bowiem u progu istotnych zmian, które będą Ci towarzyszyć praktycznie we wszystkich aspektach codziennego Życia. Bądź zatem uważna i skoncentrowana. Otrzymasz od losu niepowtarzalne szanse i okazje, które wyniosą Cię na wyższy niż dotychczas poziom Życia i wyznaczą nowe standardy na kolejne 9 lat. Nowe pomysły i inspiracje zaczną się teraz manifestować w sposób niezwykle zaskakujący i niewątpliwie dla Ciebie przyjemny. Staną się ziarnem Twojej nowej przyszłości. Do niespodzianek mogą należeć propozycje lepszej pracy, awansu, dalszego rozwoju i podwyżki. Poznanie lub zbliżenie się do osoby, z którą możesz zbudować harmonijną, dającą poczucie bezpieczeństwa i szczęśliwą relację. Jest to zatem dobry moment, żeby przemyśleć otwarcie własnej firmy i uzyskać status osoby niezależnej. Najlepszy czas na zdobycie nowych kompetencji i umiejętności. To zdecydowanie dobry moment na realizację odkładanych wcześniej marzeń, planów i określonych celów. Mogą się również pojawić i to w sposób czasem całkowicie zaskakujący i niespodziewany, nowe możliwości dalszego rozwoju. Jeżeli w Twojej przestrzeni mają się ujawnić ukryte talenty i zdolności, to jest to zdecydowanie najlepszy na to czas.

 

Wszelkie innowacje, wynalazki, udoskonalenia, a także upiększanie siebie i własnej przestrzeni życiowej, staną się teraz inspiracją do Twoich dalszych życiowych poszukiwań. Bądź zatem otwarta, niczego nie wykluczaj, niech ekscytacja, radość, spontaniczność i gotowość do zmian na lepsze, staną się teraz Twoimi życiowymi przewodnikami. Nie przegap okazji!
Mogą się również pojawić i to w sposób czasem całkowicie zaskakujący i niespodziewany, nowe możliwości dalszego rozwoju. Jeżeli w Twojej przestrzeni mają się ujawnić ukryte talenty i zdolności, to jest to zdecydowanie najlepszy na to czas. Wszelkie innowacje, wynalazki, udoskonalenia, a także upiększanie siebie i własnej przestrzeni życiowej, staną się teraz inspiracją do Twoich dalszych życiowych poszukiwań. Bądź zatem otwarta, niczego nie wykluczaj, niech ekscytacja, radość, spontaniczność i gotowość do zmian na lepsze, staną się teraz Twoimi życiowymi przewodnikami.

 

Nie przegap okazji!

Rok 2

 

 

Po zeszłorocznych, istotnych i burzliwych, aczkolwiek pozytywnych zmianach, przyszedł nareszcie czas skupienia i odpoczynku. Z większą troską i uwagą przystąpisz teraz do zadbania o swój wygląd i zdrowie. Odzyskasz równowagę i wewnętrzny spokój. Powrócisz do spraw, które przekładałaś w poprzednim roku na później. Jest to idealny rok na skuteczne, z dobrym efektem poddanie się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, chirurgicznym, kosmetycznym, jak i przeznaczyć go na uzyskanie poprawy ogólnej kondycji fizycznej. Nastąpi teraz zmiana negatywnych nawyków, sposobu odżywiania i myślenia. To idealny moment by nauczyć się technik medytacyjnych, uzyskać głębszy poziom odprężenia i koncentracji. Zdecydowanie wygospodaruj teraz na to czas.

 

Czeka Cię zatem rok w stosunku do poprzedniego zdecydowanie bardziej spokojny i harmonijny. Czasem nawet nudny. Wykorzystaj go na poukładanie, uporządkowanie i kontynuację działań związanych z wdrożeniem wszystkich tych pomysłów, jakie ujawniły się w roku poprzednim.

Rok 3

 

W skrócie można by go nazwać swoistą wiosną życia. Promieniejesz teraz energią radości i prawdziwej życiowej ekspansji. Przed niczym się nie zatrzymuj. Działaj odważnie, śmiało i z rozmachem. Wyraźnie zaczynasz teraz zauważać pozytywne efekty Twoich pomysłów i realizacji z poprzednich lat. Ta wulkaniczna wręcz energia pchnie Cię ku intensywnemu doświadczaniu życia towarzyskiego. Czekają Cię liczne spotkanie z przyjaciółmi, nowe przyjaźnie, ludzie wokół, przyjęcia i imprezy o charakterze imprezowym i rozrywkowym. Wiele okazji do hucznej zabawy, tańca, a może nawet śpiewu. To także doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i pogłębienia tych, które trwają już od lat. Otwórz swoje serce na wszystko co najlepsze, ponieważ właśnie teraz możesz tego realnie doświadczyć. Jeżeli planujesz zakup nowego komputera, mieszkania, samochodu, wypatrujesz miłości swojego życia, bądź uważna i nie przegap okazji.

 

Optymizm i poczucie szczęścia będą Ci w tym roku towarzyszyć i ścielić przed Tobą czerwony dywan. Poczuj się jak gwiazda i roztaczaj wokół siebie czarujący blask. Ten czas należy tylko do Ciebie! Ciesz się Życiem! Uważaj tylko, by nie działo się to kosztem Twoich codziennych obowiązków. Bądź zatem świadoma i uważna, a wszystko co nowe, dobre, piękne i dla Ciebie korzystne pojawiać się będzie praktycznie na zawołanie. To rok życiowego farta.

 

Przyjmuj z radością wszystko to, co teraz przyniesie Ci szczęśliwy los.

Rok 4

 

Po długim okresie zabawy i licznych przyjemności, nastaje czas prawdziwej mobilizacji i skoncentrowania uwagi na prowadzeniu swoich spraw zawodowych. Wiąże się to zdecydowanie z powrotem do pracy i codziennych, często rutynowych obowiązków. Twoja uwaga zostanie teraz całkowicie pochłonięta przez karierę zawodową i rozwój w tym obszarze. Jest to idealny czas na naukę cierpliwości, systematyczności i konsekwencji w działaniu.

 

Mogą się pojawić sprzyjające okoliczności, które być może pozwolą Ci na stworzenie tzw. poduszki finansowej i związanego z tym poczucia bezpieczeństwa materialnego. Porządkowanie spraw spadkowych, inwestycji i oszczędności. Jeżeli zastanawiasz się nad swoją przyszłą emeryturą to dobry moment, żeby zagwarantować sobie jesień życia na najlepszym możliwym poziomie. A zatem mogą pojawić się ku temu właściwe rozwiązania.

 

To również dobry czas na zmianę pracy, założenie własnej firmy, doskonalenie zawodowe i podniesienie kwalifikacji. To również podjęcie nowych kursów, szkoleń, warsztatów, czy też wybór nowego kierunku studiów i zwiększenie zakresu swoich kompetencji. Mocno odczujesz teraz brak wolnego czasu. Twój grafik wypełniony będzie po brzegi. Nadmiar obowiązków, to typowe symptomy energii tego roku.

 

Nie dopuść do wypalenia lub przemęczenia i utraty wewnętrznej równowagi. Te bowiem mogą odbić się negatywnie zarówno na Twoim zdrowiu jak i życiu emocjonalnym. Utrzymuj zatem dobrą kondycję, dbaj o swój wygląd, wprowadź zdrowe nawyki żywieniowe, a te pozwolą Ci na równomierny rozkład sił i wypełnienie swojej misji z poczuciem satysfakcji na zakończenie tego roku.

Rok 5

 

Znajdujesz się obecnie na prawdziwej karuzeli życia i nic nie będzie takie jak wcześniej. Równie intensywnie poszybujesz ku samemu niebu, by za chwilę w równym tempie zaliczyć ostre pikowanie w dół. Jednego dnia otrzymasz wiadomość o podwyżce, by w następnym Twój mechanik oznajmi Ci, że auto wymaga gruntowanego remontu. To tylko hipotetyczne zdarzenia, które mają pokazać Ci w jakiej energii będziesz się teraz poruszać. Niczego z góry nie zakładaj i nie planuj. Nie stawiaj oporu, płyń z wiatrem, unikaj przeciwnych prądów. Żyj tu i teraz, zwyczajnie ciesz się chwilą. Przyjmuj to, co przynosi nowy dzień. Wyjdź ze strefy komfortu. Zrób coś, na co nigdy wcześniej nie mogłaś sobie pozwolić.

 

To zdecydowanie najbardziej spontaniczny i nieprzewidywalny rok. Najlepsze rezultaty uzyskasz wówczas, kiedy pozwolisz sobie na to, by zostać pozytywnie zaskoczoną. A zatem nie wpadaj w panikę, kiedy Twój fryzjer zrobi coś inaczej niż zwykle. Być może właśnie dzięki temu zyskasz nowy, bardziej atrakcyjny i odmłodzony wizerunek. Pozwól sobie na zmiany i odsłonę w całkowicie nowej odważnej, a może nawet ekstrawaganckiej stylizacji. Jednym słowem pozwól sobie na nieprzewidywalne zmiany. Energia tego roku wymyka się spod kontroli. Zatem nie tup nóżkami, nie protestuj tylko daj się ponieść fali spontaniczności, niezależności i wolności. Uwolnij skrywane i tłumione emocje. Zrzuć przyciasny już nieco obraz samej siebie. Odkryj swoje nowe oblicza. Bądź jak dziecko. Ciesz się życiem i żyj tak, jakby jutra miało nie być.

 

Nie analizuj, nie planuj i nie oceniaj. Żyj obecną chwilą.

Rok 6

 

Jest to rok, w którym sprawy związane z domem, rodziną i bliskimi zyskają priorytetową wartość w Twoim życiu. Skoncentrujesz uwagę na wszystkim tym, co związane z tworzeniem tzw. ciepła domowego ogniska. Jeżeli jesteś singielką lub singlem, jest teraz bardzo prawdopodobne, że właśnie w tym okresie odnajdziesz drogę do swojego osobistego szczęścia. Energia tego roku stwarza bowiem idealną płaszczyznę, by się oświadczyć i znaleźć na ślubnym kobiercu. Zaczniesz zupełnie od początku proces budowania życia osobistego, albo odkryjesz nowe pozytywne strony dotychczasowego związku.

 

Jeżeli pragniesz potomstwa lub chcesz poprawić relacje z tymi dziećmi, które już posiadasz, to jest to idealny czas by tego dokonać. Przeprowadzka, kupno działki, budowa domu, remont lub zakup mieszkania mogą obecnie zaprzątać Twoją głowę. Z całą pewnością chcesz stworzyć przytulne gniazdko i cieszyć się jego dobrą energią.

 

Jest to rok upływający zwykle w przyjaznej, ciepłej i pełnej życzliwości atmosferze. Idealny by stworzyć nowy lub udoskonalić i upiększyć dotychczasowy związek. Jeżeli z jakiś powodów jednak nie, warto przygotować się na zmiany.

 

Tak czy owak to najlepszy czas na bezprecedensowe, wspaniałe wyprawy w niezbadane dotąd rejony osobistego szczęścia.

 

Rok 7

 

Jeżeli myślisz o nowym kierunku studiów, dalszym kształceniu, albo pogłębieniu dotychczas zdobytej wiedzy, to jest to idealny czas, by rozpocząć nową przygodę. Skoncentrujesz zatem więcej uwagi na swoim osobistym, zawodowym, a może przede wszystkim duchowym rozwoju. Możesz zacząć medytować, ćwiczyć jogę, zapoznać z literaturą, która pogłębi Twoją świadomość i poszerzy horyzonty myślowe. Zauważysz, że jesteśmy czymś znacznie więcej niż tylko ciałem.

 

Zjawiska takie jak telepatia, intuicja, sny, dobrze rozumiana ezoteryka, horoskopy, posiadają ogromny potencjał, który pozwoli Ci lepiej poznać i zrozumieć siebie, wykreować przyjazną przyszłość i podjąć mądre życiowe decyzje. Pojawią się nowe inspiracje i refleksje na temat sensu życia, swojej w nim misji.

 

Możesz również kwestionować wcześniejsze przekonania i poddawać niektóre z nich ścisłej weryfikacji. Kontakt ze źródłem wiedzy i mądrości stanie się teraz Twoim codziennym doświadczeniem i całkowicie wypełni Twoją życiową przestrzeń.

 

Niestety to również czas na konfrontację z tym czego istnieniu zwykle zaprzeczamy, oddalamy od siebie i staramy się unikać. A zatem jeżeli pojawi się sytuacja w której smutek, żal i przygnębienie staną się Twoim udziałem pamiętaj, że nawet trudne i bolesne doświadczenia niosą ze sobą cenne informacje, motywują do dalszego rozwoju, pogłębiają świadomość i uczą życiowej mądrości.

Rok 8

 

Jeżeli w poprzednich latach Twoja postawa i prawdziwe intencje, naładowane były wartościami takimi jak prawda, uczciwość, akceptacja i empatia, to poczujesz się obecnie niczym zwycięzca na loterii. Tak, ten rok należeć bowiem będzie do niezwykle korzystnych, pomyślnych i sprzyjających. Szczególnie dotyczyć to będzie obszaru pracy, spraw materialnych, finansowych i biznesowych.

 

Jeżeli jednak z jakiś przyczyn stałaś się źródłem czyjegoś nieszczęścia, przyczyną bólu i cierpienia, spodziewaj się zupełnie innego rozdania. Będzie to czas poświęcony na spłatę karmicznych należności i wszelkich negatywnych zobowiązań. Natura bowiem wszechświata zawsze zmierza do uzyskania stanu całkowitej równowagi. Nic zatem nie dzieje się z przypadku. To co zasiałaś w poprzednich latach, teraz będzie zbierać obfite żniwo.

 

Reasumując, jest to doskonały czas do podejmowania nowych inicjatyw. Szczególną uwagę skoncentrujesz teraz na działaniach o charakterze finansowym i materialnym, realizacji projektów dotyczących wzmocnienia Twojego stanu posiadania, podnoszących jakość twojego życia w tym obszarze. Jeżeli myślisz o założeniu własnej firmy, wejściu w spółkę, uniezależnieniu się od swoich przełożonych, to stoisz przed najlepszą możliwą decyzją w tym roku. Zrealizujesz teraz nowe inwestycje, postawisz kolejny ważny krok w swoim rozwoju zawodowym. A jeżeli już prowadzisz własny biznes lub zamierzasz awansować, to jest to bezdyskusyjnie czas Twojej ekspansji na rynku. Możesz teraz zainwestować z dużym zyskiem, podjąć inteligentne decyzje, pomnożyć posiadany kapitał, a także spodziewać się zupełnie nowych źródeł finansowania.

Rok 9

 

Znajdujesz się obecnie w bardzo ważnym momencie swojego Życia. Zataczasz koło i zamykasz pewien cykl. Będzie to zatem rok podsumowań i wyciągania wniosków. Nie działaj zbyt pochopnie. Jeżeli jednak zauważasz, że pewne obszary Twojego Życia wymagają kapitalnego remontu, śmiało podejmij to wyzwanie. Jest to bowiem czas porządkowania swojej przestrzeni we wszystkich jej aspektach.

 

Dysfunkcyjny związek, wypalone uczucia, znużenie wykonywaną pracą, zawiedzione relacje towarzyskie lub po prostu chęć zmiany mieszkania, domu, czy samochodu? Wszystkie te sprawy mogą obecnie ujawnić się ze wzmożoną siłą i domagać przeprowadzenia gruntownych zmian. To z całą pewnością czas Twojego Katharsis.

 

Nie zawsze będzie miło i przyjemnie, jednak efekty tego roku stworzą nową przestrzeń i fundamenty dla następnego 9 – letniego cyklu. Dlatego podejmij wyzwanie i reaguj na wszystko, co będzie domagać się zmian. Na początki zupełnie nowej jakości życia przyjdzie Ci teraz zaczekać rok, ale z całą pewnością warto.

 

Niewykluczone podróże!

.

.

.

Kliknij: Czytaj Więcej na temat pełnej Analizy NumerologicznejKliknij: Czytaj Więcej na temat pełnej Analizy Numerologicznej

Serdecznie zapraszam i polecam!

Jarosław Bondza

Numerolog & Coach

__________________________

Strona używa ciasteczek, aby świadczyć lepsze usługi. Przeglądaj dalej lub zapoznaj się z informacjami. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close