Opinie klientów

DZIĘKUJĘ ZA TO, ŻE DZIELICIE SIĘ Z INNYMI..

 

Michał (Zmiana Numerologiczna) Zauważyłem, że moje sny były ściśle skorelowane z nadchodzącymi Zmianami Numerologicznymi. Obserwuję wzmocnienie wszystkich swoich aspektów, praktycznie całego siebie. Budzę się w dobrym, wręcz wyśmienitym nastroju. Dziękuję.

 

Dorota (Analiza Numerologiczna) Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej Analizy Numerologicznej. Jest bardzo fajnie  i trafnie rozpisana, począwszy od dnia urodzenia, po cele życiowe, a na potencjale kończąc. Proszę o wzmocnienie wszystkich moich deficytów w Potencjale. Jak również celu życiowego.
Serdecznie pozdrawiam.

 

Beata (Numerologia Biznesu) – Dzień dobry Panie Jarku, dziś jest 2 rocznica rejestracji mojej firmy 🙂 Firma ma się świetnie, prosperuje jeszcze lepiej niż w pierwszym roku i na razie suchą stopą idziemy przez epidemię.

 

Agata (Numerologia Biznesu) Nie wiem czy to Pana czary, czy moja pracowitość, czy jedno i drugie :))) ale mam pełny grafik, przychody rosną i jest dużo radości:)

 

Natalia (Analiza Numerologiczna) : dziękuję za analizę, zagłębiam się w niej od wczoraj.
Nie wszystko jest dla mnie jasne i zrozumiałe, jednak mimo to, jakże zaskakujące jest, że przeczytałam w niej o większości moich obecnych trudności, które ostatnio coraz bardziej się nasilają.
Jak to możliwe, że w czeluściach internetu napotykamy kogoś, kogo pozornie wcale nie szukaliśmy? Wszechświat aż tak bardzo sprzyja? Mrówcza praca i to męczące uczucie, że ciągle postrzegam świat i ludzi inaczej, jakoś tak głębiej i emocjonalnej – myślałam, że to taka moja przypadłość wrażliwca, a okazuje się, że wszystko to wpisane jest w liczby..Brzmi niewiarygodnie, a jednak przyniosło mi długo wyczekiwane poczucie ulgi..

 

Ewa (Zmiana Numerologiczna) : widzę zmiany w swoim Życiu pod względem podejścia do problemów i ogólnie do życia. Częściej zwracam się w kierunku wdzięczności za to, co mam, a swoje myśli zmieniam na pozytywne. Nie stresuje się tak dużo jak wcześniej, niektóre osoby z otoczenia piszą mi, że nie mogą się nadziwić jakie zmiany we mnie zauważają (piszą to osoby, które nie wiedza, że dokonałam Zmiany Numerologicznej ). Zdecydowałam się na początku stycznia na wyjazd w góry, co przy mojej chorobie jest czymś niesamowitym. Znajomi byli pod wrażeniem, że pojechałam! Ja zresztą też. Było świetnie. To był mój pierwszy wyjazd w góry. Stałam się spokojniejsza. Szybko się uczę, szybciej niż wcześniej. Częściej wychodzę, zaczęłam jeździć na basen.  Największe zmiany widzę we własnym wnętrzu, ale rzeczywistość też się staje bardziej przyjazna.

 

Alicja (Zmiana Numerologiczna): Witam serdecznie. Na początku chciałam Panie Jarku bardzo serdecznie Pana pozdrowić i podziękować za wszystko. ☺ Pisze do Pana ponieważ chciałam się podzielić tym co się ostatnio dzieje w moim życiu. Po otrzymaniu od Pana analizy i zmian do wprowadzenia, zaczęłam postępować zgodnie z Pana zaleceniami. Na początku podchodziłam do tego z dozą ostrożności, ale od jakiegoś czasu już wiem, że to na prawdę działa. Obserwuje pozytywne zmiany w moim życiu. Dziękuję!

 

Kasia (Zmiana Numerologiczna) Stałam się o wiele bardziej pewna siebie i NARESZCIE potrafię zawalczyć o siebie i swoje sprawy. Sama jestem w szoku jak ostatnio potrafię być asertywna. Nie pozwalam juz, żeby wszyscy mną sterowali pod siebie. Mam w sobie siłę żeby walczyć o swoje sprawy zarówno w rozmowach z byłym mężem jak i w sprawach urzedowych. Moje relacje z obecnym partnerem tez się ostatnio bardzo poprawiły i wzmocniły  ( m.in dzięki temu, że nie boje się mówić czego oczekuję ☺) W pracy też nie mogę narzekać. Ostatnio przybyło mi obowiązków ale to bardzo dobrze!!!! Nawet jak miałam więcej spraw na głowie i trochę zmartwień to nie chowałam “głowy w piasek” i nie uciekałam w stany depresyjne, tylko poradziłam sobie z nimi i dzięki temu wygrałam z samą sobą ! ☺

Staram się dalej prowadzić zeszyt, zapisuje imiona raz na ok tydzien a w ciągu dnia myślę o nich i powtarzam je sobie. Jeśli chodzi o podpisy to też pilnuje się żeby zapisywać je tak jak mi Pan poradził.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę Panu wszystkiego co najlepsze ☺
Agnieszka: ( Analiza Numerologiczna dziecka) Bardzo jestem wdzięczna, ale to bardzo, bardzo dziękuje i …. brak mi słów po przeczytaniu…. to otwiera mi oczy na wiele spraw w wychowaniu Krzysia.
Karolina: (…)(Zmiana Numerologiczna) Muszę przy okazji podziękować za moją zmianę – wiodę teraz życie w spełnieniu i szczęściu 🙂 odnalazłam swoją ścieżkę biznesową – pierwszy raz mam takie wibracje przy wykonywaniu swojej pracy!
Joanna: (Zmiana Numerologiczna)  jest poważną decyzją, warto wybrać osobę, która ma doświadczenie, intuicję i wiedzę. Pan Jarosław Bondza posiada wszystkie te cechy. Oprócz tego jest wspaniałym, ciepłym człowiekiem.
Wojciech, Zielona Góra:  (Numerologia Biznesu) miałem niezwykłą  okazję i przyjemność współpracować z Jarkiem w zakresie tworzenia zarówno nowej firmy jak i jej nazwy. To, co dla mnie było cenne i charakterystyczne w naszej relacji to pasja, zaangażowanie oraz profesjonalizm.
Mówi się, że język zmienia rzeczywistość; ja po pewnym okresie czasu od utworzenia firmy mogę śmiało powiedzieć, iż nazwa firmy również wpływa na naszą rzeczywistość. Osobiście, jestem bardzo zadowolony;  przede wszystkim wiele zmian, których się nie spodziewałem, pozytywnie mnie zaskoczyły. Stworzenie firmy zgodnie z odpowiednią wibracja numerologiczną, wprowadza zupełnie nową jakość zarówno w obszarze biznesowym jak i osobistym. Wzmacnia potencjał i cele oraz otwiera  nowe obszary współpracy. Życzę sobie, Jarkowi oraz wszystkim klientom mądrego i empatycznego rozwoju oraz umiejętności czerpania satysfakcji zarówno z dóbr materialnych, z  sukcesów jak i z relacji międzyludzkich.
Maria: (Zmiana Numerologiczna )Kiedy przyszłam do Pana, byłam krótko po rozwodzie. Bardzo chciałam zmienić swoje życie. Marzyłam żeby ułożyć sobie życie osobiste, podróżować, podjąć przerwaną niegdyś naukę, nauczyć się j.angielskiego. Pamiętam że po wstępnej Analizie Numerologicznej mojego portretu numerologicznego, powiedział Pan, że mam bardzo trudne układy w sferze partnerstwa i że dopiero za kilka lat spotkam kogoś i wówczas mocno “zaiskrzy”. Pomyślałam wtedy z żalem, dlaczego tak późno? Moje życie toczyło się dalej. Przez te lata miałam chwile zwątpienia czy Zmiana zadziała, ale w głębi duszy wierzyłam w to. Stopniowo zmieniałam się. Stałam się inną osobą, bardziej  pewną siebie, asertywną i o wiele silniejszą. I teraz wiem,że wszystko ma swój czas, tylko potrzebna jest cierpliwość i wiara. W ubiegłym roku zakończyłam swoją pracę zawodową i wówczas wszystko zadziało się błyskawicznie, tak jakby los chciał nadrobić czas w moim życiu. Podjęłam przerwaną kiedyś naukę, uczę się j. angielskiego, zapisałam się na Uniwersytet Trzeciego Wieku. Moje życie osobiste zaczęło się nareszcie też układać. Poznałam wymarzonego partnera. Mieszka w USA, ale to nie problem, bo ma też dom w Polsce. Świetnie się dogadujemy i dużo podróżujemy. W te wakacje lecę do niego do USA, i chcemy też zwiedzić Kanadę. Jestem teraz bardzo szczęśliwa i czuję się spełniona.

Dziękuję za wszystko !!!

Z czystym sumieniem mogę polecić Zmianę Numerologiczną, wszystkim osobom które mają poczucie że coś ich blokuje i nie mogą żyć pełnią życia. To naprawdę można zmienić i zmiana zadziała prędzej czy póżniej.

 

Kamila: (Zmiana Numerologiczna) przede wszystkim chciałabym gorąco podziękować za współpracę, za zmianę numerologiczną, Pana dobroć, ciepło i wyrozumiałość w stosunku do mojej osoby.
Minął już prawie rok od Pana analizy i naniesionych zmian do których oczywiście się zastosowałam i z radością stwierdzam, że coś zaczęło się zmieniać w moim życiu-oczywiście na lepsze. Przede wszystkim pokochałam samą siebie, pokonuję chorobę z którą borykałam się 18 lat i to jest dla mnie najważniejsze.

 

Magda: (Zmiana Numerologiczna) Bardzo jestem wdzięczna za to co się  dzieje w moim życiu.

“Zmiana portretu numerologicznego wykonanego przez Pana Jarka zaowocowała szeregiem zmian które wciąż trwają. Ogólny bilans jest bardzo pozytywny, o części rzeczy które mnie spotykają nawet nie śmiałam marzyć. Oczywiście były też trudne okresy, jednak świadomość  w jakim obecnie roku numerologicznym się znajduję i podążanie zgodnie ze wskazówkami przyporzadkowanymi do danego czasu spowodowała że wiele błędów uniknęłam.  Portrety wykonali również inni członkowie mojej rodziny i u nich  również obserwuję wspierające ich rozwój zmiany. Polecam!!!”

 

Kasia: (Zmiana Numerologiczna) w lutym 2010 r. koleżanka zabrała mnie pierwszy raz na jogę. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia, poczułam ,że bardzo dobrze się czuję po zajęciach i coraz częściej brałam w nich udział. Uniknęłam wielu operacji, które były już przewidywane przez lekarzy, bo dolegliwości ustąpiły. Jestem Panu bardzo wdzięczna, bo wiem ,że wprowadzona zmiana pozwoliła mi zmienić zawód i cieszyć się z tego co robię.

 

Dariusz: (Zmiana Numerologiczna) Posiada Pan przeogromny dar, jakim moim zdaniem jest dar pięknej, pozytywnej  inspiracji, będącej w połączeniu  z pasją początkiem każdej prawdziwej transformacji.

 

Lucyna: (Zmiana Numerologiczna) wahałam się z decyzją o dokonaniu zmiany numerologicznej. Zachęciłeś mnie słowami, że jeśli tylko jest we mnie gotowość do zmiany – to jest najważniejsze! To był czas kiedy martwiłam się finansami, brakiem stabilizacji. Stopniowo zaczęło się układać w różnych obszarach. Finanse nie są problemem  obfitość płynie i jestem z tym bardzo szczęśliwa. Z radością i otwartością obserwuję zmiany, które się dokonują.

 

Karolina: (Zmiana Numerologiczna) wibracje firmy chyba faktycznie się zmieniły – nagle sprawy ruszyły 🙂 Dziękuje!

 

Katarzyna: (Zmiana Numerologiczna) zacznę od podziękowania za zmianę numerologiczną. Głównie widzę ją na polu poczucia własnej wartości, świadomości swoich możliwości, kompetencji. Też zawodowo mam silne poczucie jakimi rzeczami nie chcę już więcej się zajmować:) i mam odwagę o tym mówić- a to już dużo. Teraz tylko czekam na czas kiedy zajmę się tematem, który zawodowo pozwoli mi się spełnić:)

 

Marcin: (Zmiana Numerologiczna) po wizycie w 2008 r stwierdzam że moje życie uległo wielkiej zmianie.  Widzę wszystko inaczej niż kiedyś. Moje Relacje międzyludzkie uległy totalnej zmianie. Kiedyś otaczałem sie murem przed ludźmi. Dziś otwieram się przed ludźmi rozmawiając patrząc im głęboko w oczy dostrzegam jak nasza postawa wpływa na innych. Ma Pan w sobie olbrzymie pokłady pozytywnej energii i duchowa strona Pana osobowosci jest rozwinięta na wysokim poziomie. Otworzył mi Pan drzwi wrota na wszechswiat.

 

Natalia: (Analiza Numerologiczna) Muszę przyznać, że chylę czoła umiejętnościom numerologicznym. Dużo opisanych cech w Analizie Numerologicznej pokrywa się z teraźniejszym stanem faktycznym.

 

Klaudia: (Zmiana Numerologiczna) Kocham to uczucie wolności które zagościło w moim sercu jakiś czas po zmianie portretu. Miło wspominam nasze spotkanie mimo że było tak dawno temu.  Pamiętam jaka biła od Pana równowaga, dobra energia i spokój …Spotykam w swoim życiu sporo wspaniałych osób które pomagają mi wzrastać duchowo. Mam nadzieje że pobyt w Indiach też będzie bardzo owocny.

 

Beata: (Zmiana Numerologiczna) skorzystałam z Pańskiegow wsparcia i się dzieje..:)Najwięcej chyba lekkości w sprawach zawodowych i relacjach z Klientami. Sami dzwonią i zlecają mi projekty, co jest nowe i zaskakujące. Czekam też na kolejne znaki w pozostałych obszarach życia, bo rzeczywiście to zastanawia i intryguje – co się dzieje na poziomie energii.

 

Artur: (Zmiana Numerologiczna) zawsze wierzyłem w matematykę, królową wszelkich nauk. Bardziej jako praktyk patrzący na dywinację trochę z boku. Po zmianach jakie zauważyłem u Żony również zdecydowałem się na portret numerologiczny u Pana Jarosława Bondza,. Zostałem jako sceptyk mile zaskoczony. Pan Bondza jest bardzo konkretny, a zmiany jakie zaproponował wpłynęły również na mnie. Nastąpiła zmiana relacji z otoczeniem. Pana Jarosława Bondza mogę z czystym sumieniem polecić każdemu (choćby sceptykowi). To działa, a Pan Bondza jest w tym zakresie profesjonalistą.

 

Dagmara: (Zmiana Numerologiczna) cieszy mnie fakt, że moje koleżanki Kasia i Basia również poddały się przemianie. Z dnia na dzień żyje im się lepiej i to widać, słychać i czuć. Moje Życie również sie zmienia i nabiera rozpędu za co Panu dziękuję.

 

Larysa: (Zmiana Numerologiczna) Jeśli chodzi o zmiany w moim życiu, to przede wszystkim odczuwam je wewnętrznie. Mam dużo więcej poczucia pewnosci siebie, wewnętrznego ugruntowania, spokoju i braku obaw o przyszłość. Wierzę, że wszystko sie dobrze dla mnie ułoży. W pracy natomiast zaczęły się pojawiać nowe możliwości na rozwój, pozytywną zmianę – w kierunku, którym mam szansę się spełnić i osiągnąć biznesowy sukces.

 

Agnieszka, Przemysław & Maks:(Zmiana Numerologiczna) upłynęło już trochę czasu od nadania nowych imion, dlatego śmiało możemy powiedzieć, że każde z nas odczuwa poprawę w różnych sferach życia.Wszyscy nabraliśmy dystansu do tego co się wokół nas dzieje, zrobiliśmy się spokojniejsi, pojawiło się więcej chwil spontanicznej radości i spokoju, a przede wszystkim cenne poczucie sprawczości.

 

Alina:  (Numerologia Biznesu) Na konsultację numerologiczną nazwy firmy zdecydowałam się po 10 latach prowadzenia działalności, właściwie to z ciekawości, żeby coś zmienić, zobaczyć, „czy to zadziała”.
Po trwającym kilka miesięcy procesie konsultacji, propozycji, rozpatrywania różnych możliwości udało się znaleźć nazwę, która spełniała wszystkie moje wymagania oraz wszystkie wymagania pod względem numerologicznym. Nową nazwę wprowadziłam również w dniu zaleconym w toku konsultacji.
Po wprowadzeniu zmiany w życie rzeczy zaczęły wydarzać się dość szybko. Już po około dwóch miesiącach pojawiła się możliwość zmiany biura firmy na miejsce doskonale usytuowane, w samym centrum, urządzone i w dodatku za niewielkie pieniądze. Po prostu wspaniale!
Po zmianie miejsca działalności pojawiły się również dodatkowe możliwości, kontakty, nowe perspektywy rozwoju. Horyzonty działania zaczęły się poszerzać, a zmiany po prostu zaczęły się wydarzać i zdecydowanie są to zmiany na lepsze! Z nadzieją więc patrzę w przyszłość, spodziewając się dalszych i jeszcze lepszych nowych możliwości!
Z całą pewnością jednak stwierdzam, że po wprowadzeniu korekty numerologicznej do nazwy firmy zmieniło się wiele, i naprawdę polecam wszystkim prowadzącym działalność po prostu spróbować!

 

Ewa: (Zmiana Numerologiczna) zgodnie z obietnicą ale również z wewnętrzną potrzeba, piszę żeby sie podzielić z Panem obserwacjami zmian jakie zachodzą w moim życiu po przyjęciu nowych imion. Wykonuję wszystkie zalecenia zgodnie z instrukcjami. W niektóre dni przychodziły do mnie w trakcie pisania jakieś odczucia, myśli, informacje. Zapisywałam je i oto kilka z nich:
3 czerwca: poczułam co przynosi mi każde z nowych imion:
– silną kobiecą energię i mądrość
– twórczą ekspresję
– radość życia
– twarde stanie na ziemi, spokój
– kontakt z Bogiem rozumianym jako energia wszystkiego co jest
27 czerwca: poczułam, że to są moje imiona i pisałam je z przyjemnością i dumą
7 lipca: wewnętrzny spokój, siłę, moc i przekonanie, że wszystko jest tak jak ma być.

Zauważam zmiany w moim podejściu do różnych dziedzin życia, nie reaguję jak dotąd i z przyjemnością przyglądam się nowym wzorcom zachowań.

Bardzo Panu dziękuję za pomoc w zmianie mego życia. Zapewne jeszcze sie odezwę:)

 

Beata: (Zmiana Numerologiczna) widzę u siebie bardzo dużą różnicę, zastrzyk wiary w swoje siły jest bardzo widoczny, zrobiłam bardzo wiele rzeczy przez ostatnie lata, na które nie starczało mi wcześniej odwagi czy raczej śmiałości. I bardzo rozwinęła mi się kreatywność . Jedyne co, to mam bardzo silną potrzebę niezależności/wolności. Ale może i dzięki temu nie ulegam tak manipulacjom i nie boję się „odrzucenia” – wcześniej zależało mi, by wszyscy mnie lubili. To chyba najważniejsze spostrzeżenia.

(Visited 163 times, 1 visits today)