Sprawdź, co Numerologia mówi o Tobie.

                                                                                                                                                                                           

Numerologia  może być bardzo pomocna, szczególnie, jeżeli Twoja obecna sytuacja życiowa nie do końca spełnia Twoje oczekiwania, wykazuje określone deficyty lub odczuwasz obniżoną jakość i komfort swojego życia w określonych obszarach. 

Wiedza ta, została odkryta i opisana już w czasach starożytnych. Istnieje wiele historycznych źródeł, mówiących o tym, że już w czasach Sumerów i Babilończyków pisano na temat liczb i ich oddziaływania na życie i osobowość człowieka. 

Dzięki badaniom prowadzonym przez stulecia nad systemami Numerologicznymi i zachowaniu pierwotnego ich kształtu, możemy dziś korzystać z tego dorobku, pomagając innym w zrozumieniu i przebudowie siebie, swojej osobowości i własnego życia. 

Jeżeli jesteś zainteresowana lub masz jakiekolwiek wątpliwości, zapraszam do przeprowadzenia małego eksperymentu. 

 
  • Dodaj do siebie wszystkie cyfry ze swojej daty urodzenia,
  • wynik doprowadź do liczby prostej, 
  • nie sumujemy liczb 11, 22, 33, 44.

 

Przykład: dla osoby urodzonej 17 – 03 – 2008 r. :

 

1 + 7 + 3 + 2 + 0 + 0 + 8 = 21 i ten wynik również sumujemy:  2 + 1 = 3.

 

 

A zatem suma obliczeń pokazuję cyfrę 3. Wyjątek stanowią tzw. Liczby Mistrzowskie 11, 22, 33, 44, których proszę już nie sumować, ponieważ ich charakterystyka różni się od : 2, 4, 6, 8. 

Wynik, który otrzymujesz, nazywamy w Numerologii Liczbą Twojej Drogi Życia

Analiza Numerologiczna

                   Jeżeli liczba Twojej Drogi życia wynosi: 

                                 1.

– w Numerologii cyfra 1 symbolizuje energię typowo męską, dzięki czemu łatwiej wykazywać Ci takie cechy charakteru, które zwykle przypisywane są mężczyźnie. Jesteś samodzielna i niezależna, wszelkie decyzje podejmujesz ostatecznie w oparciu o własne zdanie, poglądy i przekonania. Jesteś niezwykle pomysłowa, inteligentna i kreatywna. Potrafisz być przy tym dominująca i władcza. Słuchasz wyłącznie siebie i tego co podpowiada Ci Twoja logiczna analiza umysłu. Jeżeli dokuczają Ci migreny, to tu jest ich źródło. Wszystko musi być bowiem starannie przetworzone przez Twój mózg. A to zabiera czasem zbyt wiele cennej energii i znacząco Cię obciąża, czego głowa nie wytrzymuje. 

Dysponujesz silną osobowością. Podczas dyskusji używasz konkretnych argumentów. Twoje życiowe motto brzmi: „Potrafisz liczyć? Licz na siebie!”. Dlatego skrzętnie unikasz tzw.  długów wdzięczności. Nie chcesz czuć się zobowiązana i od kogoś zależna. Do wszystkiego dochodzisz wyłącznie dzięki swojej pracy i własnym wysiłkom. Czasem brakuje Ci dyplomacji i wszelkimi dostępnymi środkami starasz się przeforsować swoje zdanie. Od kogoś możesz wówczas usłyszeć:  „ja mam spokój, a ty rację”. Dlatego jeżeli w pozostałych miejscach Portretu Numerologicznego, wibracja ta jest zbyt mocno obecna, warto zastanowić się nad Zmianą Numerologiczną, by zrównoważyć jej wpływ poczuć trochę więcej lekkości. 

         

2.

 

– nie należysz do ludzi śmiałych i odważnych. Stronisz od blasku reflektorów i wolisz grać role drugoplanowe. Doskonale sprawdzisz się w roli doradcy lub mediatora. Unikasz bowiem sytuacji konfliktowych, a wszelkie spory rozgrywasz na polu dyplomacji.

Potrafisz inspirować i motywować innych, natomiast dla siebie brakuje Ci odwagi, siły woli , determinacji i konsekwencji by realizować ambitne i wygórowane cele.  Dlatego często rezygnujesz, wycofujesz się. Nie do końca wierzysz w sobie, swoje talenty i możliwości. Zwykle sobie umniejszasz.

Na codzień posiadasz miłe usposobienie. Dwójka symbolizuje w Numerologii energię żeńską. Jesteś zatem osobą ciepłą i życzliwą. Dysponujesz rozwiniętą intuicją, głęboką podświadomością i ogromną wrażliwością.  Zwykle wybierasz życie we dwoje. Żle bowiem znosisz samotność.

Możesz odczuwać liczne niepokoje, czasem nawet lęki i dokucza Ci zbyt niskie poczucie własnej wartości.  Jeżeli kolejna cyfra o tej samej częstotliwości znajduje się w pozostałych miejscach Twojego Numerologicznego Portretu, dolegliwości te mogą się znacząco nasilać, a czasem wręcz paraliżować i utrudniać Ci prawidłowe i swobodne funkcjonowanie. 

 

                                   3.

 

– jesteś urodzoną artystką, niezwykle wrażliwa na dźwięk, z doskonałym słuchem muzycznym. A zatem zarówno taniec, gra na instrumentach  jak i śpiew, czy słuchanie muzyki są dla Ciebie źródłem ogromnej życiowej przyjemności. Czasem spotkamy nawet młodzież uczącą się jedynie przy dźwiękach muzyki. Kochasz ludzi, nie możesz bez nich żyć. Uwielbiasz rozmowy i w sposób otwarty komunikujesz się z innymi. Życie w izolacji z pewnością nie jest dla Ciebie. W trakcie spotkań z przyjaciółmi i bliskimi, zazwyczaj uchodzisz za duszę towarzystwa. Potrafisz sypać dowcipami, a wszyscy uwielbiają się przy Tobie śmiać i bawić nawet do samego rana.

Brakuje Ci jednak silnej woli, determinacji i konsekwencji do działania. Życie płynie Ci lekko i radośnie na działaniu, z którego czasem nic konkretnego później nie wynika. Może się wówczas pojawiać poczucie utraty cennego czasu.

Los bywa jednak dla Ciebie niezwykle szczodry, przynosząc Ci szczęśliwy dla Ciebie los. Dlatego o ludziach takich jak Ty zwykle mówimy „zawsze spadają na cztery łapy”. 

Jeżeli w pozostałych ważnych miejscach Portretu Numerologicznego, znajdują się cyfry o wibracji 3, może to oznaczać, że za bardzo oddajesz się uciechom tego świata i bezpowrotnie tracisz cenny czas. Dlatego zazwyczaj kolejne wcielenie tych ludzi odbywa się pod wibracją 4, w trakcie którego uczą się odpowiedzialności i poczucia obowiązku.

  

                                 4. 

– jesteś tzw. „pracowitą mrówką”. Praca wyznacza sens Twojego życia.  na codzień jesteś niezwykle uporządkowana, schematyczna, doskonale odnajdujesz się w pracy i funkcjonujesz w ściśle wyznaczonych i określonych granicach. Z ogromnym wysiłkiem dążysz do wytyczonego celu i możesz mieć wrażenie, że odbywa się to nieco pod górkę. Charakterystyczne jest tu powiedzenie: „narobiłam się i nie wielu. tego mam”. Twój wkład i wysiłki nie są bowiem zazwyczaj należycie wynagradzane przez pracodawców. 

Już w młodym wieku potrafisz zapobiegawczo działać na rzecz jesieni swojego życia. Szukasz sposobów na zagwarantowanie sobie poczucia bezpieczeństwa na ten czas.

Wyznaczasz zarówno sobie, jak i innym granice po których się poruszasz. Nie lubisz niespodzianek i elementu zaskoczenia. Wolisz mieć wszystko pod swoją kontrolą. Gdyby Analiza Numerologiczna wykazała tego rodzaju wibracje zlokalizowane w pozostałych, ważnych miejscach Twojego Portretu Numerologicznego, mogło by to oznaczać życie zbyt usztywnione, schematyczne i mało elastyczne. Dlatego w takich przypadkach warto zastanowić się nad wprowadzeniem zmiany Numerologicznej. 

 

 

                                                                                                                      5.

– na codzień jesteś niezwykle energiczna, zabiegana, brakuje Ci harmonii i równowagi. Żyjesz w nieustannym napięciu, w pędzie, działasz bez żadnego planu. Jesteś spontaniczna, jednak może Ci doskwierać brak systematyczności i konsekwencji w działaniu. Mimo, że wiele się w twoim życiu dzieje, często nic konkretnego z tego nie wynika. Twoje życie przypomina surfowanie na falach Oceanu.

Kochasz swoich przyjaciół, znajomych i bliskich oraz ich towarzystwo. Jesteś zatem istotą wybitnie społeczną. Żyjesz dla ludzi i wśród ludzi. Bardzo źle znosisz izolację.  Potrzebujesz rozmowy, spotkań, ruchu, przemieszczania się, wolności i otwartej niczym nie skrępowanej przestrzeni życia.

Twój atrakcyjny wygląd przyciąga uwagę płci przeciwnej, jednak ty sama często tego nie dostrzegasz. Możesz mieć nieco obniżoną pewność siebie i nie do końca wierzysz w siebie i swoje możliwości. 

Doskonale sprawdzasz się jako pomysłodawca i ktoś, kto odpala jakieś działanie,  jednak inni muszą twój pomysł dalej pociągnąć, ponieważ w tym czasie zajmujesz się już czymś zupełnie innym. Jesteś niecierpliwa i szybko się zniechęcasz.

Możesz w swoim życiu podejmować zbyt pochopne decyzje, których później żałujesz. Działasz bowiem w pośpiechu, bez głębszej refleksji, dlatego czasem warto nieco zwolnić i przemyśleć swoje działanie raz jeszcze. 

Jeżeli tego rodzaju wibracje znajdują się w pozostałych miejscach Twojego Portretu Numerologicznego, może to oznaczać, że brakuje Ci równowagi emocjonalnej, a nad energią tego ognia i wulkanu jaki w sobie nosisz, nie jesteś już w stanie samodzielnie zapanować. Warto wówczas rozważyć zastosowanie metody Zmiany Numerologicznej. 

 

                                  6.

– jesteś obdarzona niezwykłą wrażliwością. Uczucia to również Twoja „Pięta Achillesowa”. Nic nie jest w stanie zranić Cę bardziej, niż kłopoty natury uczuciowej. Dom, bliscy, rodzina i Twoje potomstwo, to dla Ciebie życiowe priorytety.

Jesteś oryginalna w ubiorze i wyglądzie. Zawsze strasz się odróżnić od pozostałych, nigdy nikogo nie naśladujesz.

Posiadasz duszę artystyczną. Bywasz nieco rozleniwiona i kapryśna. Wiele spraw przekładasz na później.

Często towarzyszą Ci dokuczliwe, trudne emocje i huśtawki nastrojów, praktycznie od euforii niemalże do depresji, które skutecznie obniżają Twój komfort życia. 

Musisz zwracać uwagę na to z kim się na stałe wiążesz, ponieważ wyjazdy i przemieszczanie się nie są dla Ciebie tak ważne jak dom i ciepło domowego ogniska. Dlatego może na tym tle dochodzić do pewnych konfliktów. Kompromisem będzie zabranie domu ze sobą i w podróż udacie się camperem:)

Jeżeli masz w zwyczaju rozsiadać się w wygodnym fotelu przed telewizorem, mówić do siebie, że to co masz do zrobienia dziś, zrobisz jutro, a przy tym zajadać słodycze i liczne przekąski, miej świadomość tego, że później może na tym ucierpieć Twoja waga i znów będziesz się o to obwiniać.  

Jesteś dobrym człowiekiem, lecz nieco naiwnym. Uważaj by inni tej dobroci nie nadużywali. Łatwo bowiem padasz ofiarą manipulacji i prób wykorzystywania. 

 

 

                                                                                                                            7.

– jesteś uduchowiona, stale pogłębiasz swoją wiedzę i mądrość, dużo czytasz, rozwijasz się, zadajesz istotne pytania natury egzystencjalnej. Masz rozwiniętą intuicję i intuicyjny szósty zmysł. Z czasem możesz  stać się mentorem, nauczycielem, kimś kto przekazuje zdobytą wiedzę i doświadczenie.

Kochasz antyki i starocie, tzw. przedmioty z duszą. Cenisz sobie wartość sentymentalną. Ubierasz się zawsze w sposób elegancki i wytworny. Nie przepadasz za kolorami. Twój ubiór cieszy się rzadkim dodatkiem, babciną broszką lub gustowną apaszką. Masz wyczucie niezbędne do projektowania ubioru i urządzania domu.

Najczęściej skarżysz się na dyskomfort psychiczny, odczuwany w świecie własnych emocji i uczuć. Towarzyszą im liczne smutki, tzw. „dołki psychiczne”, przygnębienie, a nierzadko nawet depresja. 

Cenisz sobie samotność i te chwile, kiedy nareszcie możesz w domu zostać sama. Z największą przyjemnością oddajesz się wówczas wielogodzinnej lekturze ulubionych książek i rozmyślaniom nad sensem życia i swojego istnienia. 

                                  8.

– posiadasz niezwykły talent do zarabiania i pomnażania swoich pieniędzy. Jesteś doskonałą organizatorką, przedsiębiorcą, zajmujesz zwykle kierownicze i dystyngowane stanowiska. Dążysz do prestiżu i wysokiej pozycji społecznej. Nie uznajesz czyjegoś zwierzchnictwa. Posiadasz silną osobowość, podejmujesz odważne decyzje, stawiasz na stały rozwój, a wręcz ekspansję. Charakteryzuje Cię również chęć kontroli. Stawiasz niezwykle wysoko poprzeczne oczekiwań i to zarówno przed samą sobą jak i przed innymi. Niechętnie wybaczasz, a nawet jeśli – to masz wówczas w zwyczaju wypowiadać słynne: wybaczam ale pamiętam. 

Masz silną osobowość, czasem nawet trudny charakter. Inni mogą Cię odbierać jako osobę chłodną, zdystansowaną. Jesteś skupiona na wyznaczonych przed sobą zadaniach i to pasjonuje Cię najbardziej. Odwaga, determinacja i konsekwencja w działaniu. Kiedy ktoś próbuje wejść Ci w drogę, skutecznie radzisz sobie z takimi „ochotnikami”, spychając ich na dalszy plan i realizując wcześniej wyznaczony cel bez większych obaw.

Cenisz sobie prestiż i elegancję. Dlatego na miejsca swojego odpoczynku wybierasz zwykle hotele z najwyższej półki. Ich jakość musi być proporcjonalna do ceny, nie lubisz bowiem przepłacać. 

 

                                 9.

 – kochasz dalekie podróże, swobodę, przemieszczanie się, uczucie wolności i niezależności. Na odpoczynek wybierasz miejsca naturalnie piękne i związane z przyrodą. Można Cię zatem często spotkać na rowerze w lesie, podczas spaceru w pobliskim parku lub nad rzeką. 

Jesteś doskonałym przyjacielem i można na Tobie polegać. Zawsze chętnie i bezinteresownie pomagasz innym.

Posiadasz dobrą intuicję i otwarte empatyczne serce. Wnosisz do przestrzeni bezinteresowną miłość, szacunek i zazwyczaj budzisz zaufanie innych. 

Ludzie z Twojego najbliższego otoczenia chętnie się przed Tobą otwierają i powierzają Ci swoje najskrytsze tajemnice. A ty chętnie i zazwyczaj mądrze doradzasz im w trudnych chwilach, wspierasz i po rozmowie z Tobą od razu czują się lepiej. Dlatego częściej możemy spotkać Cię w domach swoich przyjaciół niż w Twoim własnym – Światło ulicy, ciemność domu”. 

 
 

                                 11.

 

– od najmłodszych lat towarzyszy Ci duchowe połączenie ze światami równoległymi, rodem z krainy baśni, mitów legend. To co inni uznają za bajki dla Ciebie stanowi źródło poznania i wiedzy. Masz świadomość, że to życie ma swój ukryty przed ludźmi potencjał, którego odkrywanie czasem zajmuje Ci praktycznie całe życie.

Dostrzegasz swoją odmienność. Masz oryginalną, niepowtarzalną ścieżkę życia. Często odczuwasz opiekę ze strony świata niewidzialnego, eterycznego, energetycznego. Podświadomie współpracujesz z Aniołami.

Nie musisz wchodzić w spory i udowadniać innym swoich racji. Ty wiesz, a pozostałym dajesz wolny wybór, żeby sami zdecydowali, którędy pójdą dalej.

Kiedy trafiasz na właściwą ścieżkę życia, stajesz się odważna i realizujesz postawiony przed sobą cel, nawet jeśli inni uważają, że to zwykła strata czasu. Twoja pasja staje się Twoim powołaniem.

Propagujesz takie wartości jak akceptacja i tolerancja. Cenisz sobie szczerość, uczciwość i prawdę. W swoim postępowaniu kierujesz się prawem uniwersalnym. Dajesz innym wsparcie i wierzysz, że każdemu trzeba dać szansę. 

Często zyskujesz popularność, choć ona sama nie jest Twoim celem. Działasz na rzecz społeczeństwa, zmieniasz świat na lepszy. Wnosisz duchową wartość do rzeczywistości.  Masz poczucie misji, która często uaktywnia się po 33 roku życia. 

 

   

                                 22.                                                    

– jesteś skupiona na pracy i swoich obowiązkach, jednak dostrzegasz również duchowy wymiar rzeczywistości, w której poruszasz się na codzień. Miewasz prorocze sny, widzisz i czujesz więcej niż inni. Często marzysz, dużo czujesz i kierujesz się głosem intuicji. Jesteś idealistką, która świat chce widzieć w jasnych kolorach. Sprzeciwiasz się wszelkim ograniczeniom i normom, które uderzają w wolność człowieka i jego swobodny wybór i decydowanie o sobie samym. Aktywnie działasz na rzecz poprawy jakości życia, krzewisz nowatorskie idee związane z ekologią, ludzkimi prawami, innowacyjnymi rozwiązaniami dla wzrostu świadomości i szczęścia na naszej planecie. Działasz jednak rozważnie, stabilnie, wolno bez zbędnego pośpiechu. 

                             

                                  33.

 

 – posiadasz niezwykle silną i wyrazistą osobowość, wyróżniasz się z tłumu nie tylko wyglądem, ubiorem i fryzurą ale również doskonała komunikacją i silną emocjonalną, naładowaną gwałtowną energią ekspresją. Potrafisz rozpalić ogień w ludzkich sercach, jednak czasem brakuje Ci konsekwencji by rozpoczęty projekt doprowadzić do właściwego końca. Kochasz muzykę, dźwięk, taniec, scenę, sztukę i wszelkie formy artystycznego wyrazu. W towarzystwie łatwo Cię zauważyć, ponieważ jesteś dowcipna i niezwykle towarzyska. nie znosi zastoju i marazmu. Działasz i temu działaniu. nadajesz niezwykłe tempo. Możesz czasami forsować swoje zdanie nie uwzględniając opinii innych ludzi. 

                                     

                                  44.

  

 – pamiętasz ze szkoły ten cytat z Adama Mickiewicza „a imię Jego Czterdzieści i Cztery”? Idea Mesjanizmu.  44 to bowiem najwyższa wibracja wśród liczb mistrzowskich. Oznacza ogromny energetyczny potencjał zasobów i możliwości. Z jednej strony oznacza posłannictwo i przekazywanie ludzkości mądrości niezbędnej dla jej dalszego rozwoju, z drugiej  może przyczynić się do wszelkich życiowych zawirowań, problemów finansowych, strat materialnych i życia w ubóstwie jej właściciela. Wszystko zależy od indywidualnego poziomu świadomości. Ponieważ mamy tu do czynienia z ogromną siłą materializacji swoich myśli, przekonań i uczuć. Z całą pewnością jednak nie narzekasz na brak pracy i obowiązków, czujesz też ogromną odpowiedzialność spoczywającą na Twoich barkach. Praktyczne wykorzystanie czasu ma wpływ na Twoje samopoczucie. Brak zajęć prowadzi Cię wprost do emocjonalnych zaburzeń. 

 

Analiza Numerologiczna

 

“Matematyka to język za pomocą którego Bóg opisał wszechświat” 

                                                                                     – Galileusz       

(Odwiedzono 449 razy, 1 dzisiaj)