Sprawdź moje doświadczenie

Moje zainteresowania duchowością i wielowymiarową rzeczywistością, swoim początkiem sięgają dzieciństwa. Natomiast Numerologią i Astrologią zainteresowałem się w czasach studenckich, a obecnie posługuj się tą wiedzą w mojej codziennej pracy i są to narzędzia, dzięki którym mogę odszyfrować, odkodować i przekazać konkretne, praktyczne i niezwykle pomocne – informacje. 

Większość z nich dotyczy charakteru, naturalnych predyspozycji, możliwości człowieka. Możemy ocenić poziom obecnego szczęścia i zadowolenia z życia. Skupiam się zawsze na najważniejszych aspektach. Udzielam również informacji i wskazówek na temat metod, za pomocą których, można zmienić i polepszyć sobie jakość życia. 

Pytania związane z możliwością połączenia klasycznej nauki i mistycznej wiedzy dotyczącej duchowości, towarzyszą mi od zawsze. Już na etapie studiów szukałem odpowiedzi odnoszących się do sensu życia i potencjalnych możliwości człowieka, z jakiś względów niedostępnych dla każdego. 

Jednak najbardziej wartościową wiedzę zdobyłem zarówno poprzez własne doświadczenia życiowe, jak i spotykając na swej drodze wspaniałych ludzi. Obie ścieżki  pozwoliły mi na zbliżenie się do tych dwóch, pozornie oddzielonych od siebie światów. 

Moją kolejną pasją są podróże. Dwukrotnie przebywałem  w Indiach. Pierwszy pobyt dotyczył południa. Tam w Aśramie Sathya Sai Baby, w otoczeniu rajskich, niezwykle barwnych ogrodów, a także unoszących się wszędzie wokół zapachów wonnych kadzideł i  śpiewów hinduskich mantr, oddałem się kilkutygodniowej medytacji. Druga podróż dotyczyła już północy Indii. Zaprowadziła mnie w górskie szczyty Himalajów, a dokładniej do miasteczka Dharamsala – obecnej stolicy Tybetu i siedziby Dalai Lamy. Ostry górski klimat , przepiękne panoramiczne widoki, a wokół zawsze uśmiechnięci i radośni buddyjscy mnisi, pozostaną w moim sercu na zawsze. 

Wielu cennych wrażeń dostarczył mi pobyt w piramidach Egiptu.  Odczucia jakie się tam pojawiły, były podobne do tych jakich za każdym razem doświadczam na Wawelu przy wejściu do groty św. Gereona.

Wielokrotnie w swoim życiu podróżowałem do Izraela, Jordanii czy Palestyny. Odwiedziłem dawny Konstantynopol i wiele innych niezwykłych zakątków naszej planety. Często w trakcie tych podróży, miałem wrażenie, że już tam kiedyś byłem..

Jestem zakochany w energii Bałtyku. W otoczeniu  magicznych wydm, skalistych klifów i piaszczystych plaż mógłbym wybudować swój dom.

Członek Stowarzyszenia Astrologów w Polsce.

W 2008 roku miałem przyjemność tłumaczenia książki  „Anielska Wyrocznia” (tyt. oryg. The Angels Oracles) autorstwa Ambiki Wauters, wydanej w pięknej oprawie przez wydawnictwo KOS. Owoc tej pracy zadedykowałem: „Największemu promykowi Światła w moim życiu, córeczce Aleksandrze”, która przyszła na świat w tym samym roku. 

–1995 – wspominam o tej dacie, ponieważ tu, po raz  pierwszy zetknąłem się z książką Gladys Lobos, „Magia Numerologii”. A były to czasy, w których tego rodzaju wiedza krążyła wyłącznie w tzw. „podziemiu”, na oficjalnym rynku była nieosiągalna. 

– 1994 – 1996 – KUL, Wydział Filozoficzny,

– Opole 1996 –2001 – Wydział Filozoficzno – Teologiczny Uniwersytet Opolski.

– Wrocław 2011 / 2012 studia podyplomowe EWST (Amerykańska Uczelnia Protestancka),

– 2013 Akademia Coachingu, HPR Group, Warszawa,

– 2016  Akademia Karuna – Szkoła Masaży Orientalnych, Terapeuta Wellness & Spa,

– Wrocław 2001, Kurs Metody Silvy, Andrzej Wójcikiewicz, Kanada

– Wrocław 2001, Ultra Seminarium Metody Silvy, Andrzej Wójcikiewicz, Kanada, 

 – Kraków 2002, Inicjcje Reki I st., Olga Szwajgier, 

 – Kraków 2004, Inicjacje Reiki II st., Olga Szwajgier,

– Kraków 2004, Inicjacje Reiki II st. specjalistyczny, Olga Szwajgier

– Kraków 2005, Inicjacje – Master Practitioner Reiki, Olga Szwajgier

– Kraków 2008, Inicjacje – Master Teacher Reiki, Olga Szwajgier,

– Opole 2012 Warsztaty Anielska Wyrocznia, Olga Szwajgier, 

 – Warszawa 2006, Kurs Numerologii Pitagorejskiej, Gladys Lobos, Hiszpania

– Warszawa 2007, organizator: Kurs Numerologii Pitagorejskiej, Gladys Lobos, Hiszpania,

– Warszawa 2007, organizator: Warsztaty, poziom zaawansowany dla  aktywnych zawodowo Numerologów, Gladys Lobos, Hiszpania,

– w tym samym roku w Warszawie, podczas jednego ze spotkań, Gladys Lobos upoważniła mnie do kontynuowania jej dzieła.  Była to jej ostatnia wizyta w Polsce. Zmarła w Hiszpanii. Jej książki przetłumaczono na kilkanaście języków. Dziś stanowią fundament wiedzy Numerologicznej. 

– Warszawa 2004, Psychologia Motywacji, Uniwersytet Warszawski, prof. dr hab.Grażyna Wieczorkowska, 

– Warszawa 2007, Kurs Masażu Peloha, Peace, Love & Harmony, Mary & Alan Earlie, Australia,

– Warszawa 2007, Angels, Guides and Higher Self Workshop, Laureli Blyth Australia, certified NLP trainer,

– Opole 2007, Komunikacja Interpersonalna, Magdalena Cieniuch – Opolskie Centrum Wolontariatu,

– Warszawa 2008, Inteligencja Emocjonalna, Ewa Foley, 

– Warszawa 2008, Wprowadzenie do Numerologii Kabalistycznej, Teresa Zembrzuska,

– Warszawa 2009, Wprowadzenie do Numerologii Kabalistycznej Związków, Teresa Zembrzuska,

– Warszawa 2010, Numerologia Kabalistyczna Związków, Teresa Zembrzuska,

 – Warszawa 2009, Kurs Medytacji Transcendentalnej (TM) , Andrzej i Kasia Michałowscy (po lewej).

– Warszawa 2009, Wprowadzenie do Numerologii Kabalistycznej i Pitagorejskiej, Donka Madej,

– Warszawa 2010, Numerologia Kabalistyczna i Pitagorejska, Donka Madej

– Od wielu lat studiuję, praktykuję i poszerzam wiedzę z zakresu Numerologii Biznesu, Astrologii Tradycyjnej i Finansowej. 

(Odwiedzono 559 razy, 1 dzisiaj)