O mnie

Witaj,

nazywam się Jarosław Bondza i miło mi powitać Cię na mojej stronie. Ponieważ wychodzę z założenia, że nic nie jest dziełem przypadku, również to spotkanie być może oznacza ważny moment w Twoim życiu.

Pozwól, że się przedstawię. Numerologia i Astrologia to z pewnością moja ogromna pasja i miłość od pierwszego wejrzenia, a także styl i filozofia życia. 

Od kiedy pamiętam poszukiwania jakiejkolwiek dostępnej w tamtych czasach wiedzy na temat “niefizycznej” rzeczywistości towarzyszyły mi praktycznie od dziecka i towarzyszą po dziś dzień. Nie mam pojęcia skąd to do mnie przyszło. Rodzina w której się wychowywałem była światopoglądowo dosyć neutralna i nikt nikomu w tym obszarze niczego nie narzucał. Pewne własne doświadczenia również utwierdzały mnie w tym przekonaniu, że nie jesteśmy we wszechświecie sami i wymiar fizyczny nie jest jedynym jakiego możemy doświadczać. 

Z Numerologią po raz pierwszy zetknąłem się w latach 90 – tych, kiedy to po raz pierwszy została mi użyczona książka autorstwa Gladys Lobos zatytułowana Magia Numerologii. Pamiętam, że popyt na tą lekturę był ogromny i w kolejce czkała już spora grupa chętnych, dlatego wraz z moją przyjaciółką Mają mieliśmy na to dosłownie kilka dni. Siedzieliśmy nad książką dniami i nocami, żeby nie tylko zapoznać się z jej treścią, ale też sprawdzić praktyczne odniesienie podanych w niej informacji do konkretnych znanych nam z własnego otoczenia ludzi. A ponieważ zanim w cokolwiek uwierzę, muszę to zawsze sprawdzić, nie inaczej stało się i tym razem. I tak to się mniej więcej zaczęło..

Nigdy w tamtym czasie nie przypuszczałbym, że mniej więcej 10 lat później dane mi będzie osobiście poznać autorkę tej książki i stać się jej najpierw uczniem i studentem, a później organizatorem jej warsztatów w Polsce. To był dla mnie prawdziwy zaszczyt i honor, a nade wszystko ogromna życiowa przygoda, która mocno odznaczyła się na ścieżce mojego  zawodowego ale i osobistego rozwoju. Kontakt z Gladys trwał później jeszcze wiele lat. W tym czasie wszystkie moje prace, Analizy i wprowadzone Zmiany były przez Gladys osobiście sprawdzane i pod jej czujnym okiem pogłębiałem swoją wiedzę i umiejętności, nabywałem doświadczenia w warsztacie pracy, by dziś móc ją z powodzeniem stosować w pracy z moimi klientami.

 

Nie spodziewałem się wówczas, że Gladys stanie się nie tylko moim Nauczycielem, ale również kimś znacznie bliższym, mentorem i serdecznym przyjacielem. Jedną z najważniejszych postaci w moim życiu. 

Gladys Lobos utorowała mi drogę i pchnęła do dalszych badań i rozwoju. Numerologia zaś stała się obszarem moich życiowych poszukiwań, wieloletnich studiów, obserwacji i doświadczeń. W ten sposób zdobyta wiedza i umiejętności służą w mojej codziennej pracy z ludźmi, jako niezwykłe wsparcie i konkretna pomoc w budowaniu bardziej harmonijnego i szczęśliwego życia na tej Planecie.

Równolegle zgłębiałem tajniki Astrologii, która wraz z Numerologią doskonale się uzupełniają i dają pełny obraz człowieka. Widać w nich źródła ludzkich sukcesów i przyczyny wszelkich niepowodzeń. Dzięki temu mogę zaoferować całościowy wgląd w sytuację każdego człowieka i pomóc mu w odnalezieniu ścieżki do bardziej satysfakcjonującego i spełnionego życia. 

Moją drugą pasją są podróże. Najchętniej do tych miejsc, w których można złapać dobry kontakt z naturą, poczuć się lekko i cieszyć słońcem. 

Miałem szczęście bywać w Indiach, Egipcie, Izraelu, Jordanii, Palestynie, dawnym Konstantynopolu i wielu innych przepięknych i energetycznych miejscach na świecie. Kocham Bałtyk, góry i wszystkie miejsca, gdzie można pooddychać świeżym powietrzem.  

Dziś mogę śmiało powiedzieć, że jestem szczęśliwym człowiekiem, spełnionym Tatą, a każdy dzień staram się witać z radością i otwartością na wszystko co najlepsze, co służy szczęściu i rozwojowi. W 2008 roku miałem przyjemność przetłumaczyć na j. polski przepiękną książkę „Anielska Wyrocznia” (tyt. oryg. The Angels Oracles) autorka Ambika Wauters, wyd. KOS, a owoc tej pracy zadedykowałem mojemu dziecku.

Od ponad 20 lat jestem wegetarianinem. Uwielbiam świeżo wyciskany sok, medytuję, biegam, a w wolnych chwilach czytam książki. A oto krótki rys historyczny:

 

– Opole 1994 –2001 – studia na Wydziale Filozoficzno- Teologicznym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego,  zakończenie studiów na Uniwersytecie Opolskim.

– 1995 – jedno z najważniejszych wydarzeń – mój pierwszy kontakt z Numerologią, za pośrednictwem książki Gladys Lobos „Magia Numerologii”. 

– Wrocław 2001, Kurs Metody Silvy, Andrzej Wójcikiewicz, Kanada

– Wrocław 2001, Ultra Seminarium Metody Silvy, Andrzej Wójcikiewicz, Kanada, 

– Kraków 2002, Inicjcje Reki I st., Olga Szwajgier

– Kraków 2004, Inicjacje Reiki II st., Olga Szwajgier

– Kraków 2004, Inicjacje Reiki II st. specjalistyczny, Olga Szwajgier

– Warszawa 2004, Psychologia Motywacji, Uniwersytet Warszawski, prof. dr hab.Grażyna Wieczorkowska

– Kraków 2005, Inicjacje – Master Practitioner Reiki, Olga Szwajgier

– Warszawa 2006, Kurs Numerologii Pitagorejskiej, Gladys Lobos, Hiszpania

– Warszawa 2007, organizator: Kurs Numerologii Pitagorejskiej, Gladys Lobos, Hiszpania,

– Warszawa 2007, organizator: Warsztaty dla czynnych zawodowo Numerologów, Gladys Lobos, Hiszpania,

– Warszawa 2007, Kurs Masażu Peloha, Peace, Love & Harmony, Mary & Alan Earlie, Australia,

– Warszawa 2007, Angels, Guides and Higher Self Workshop, Laureli Blyth Australia, certified NLP trainer,

– Opole 2007, Komunikacja Interpersonalna, Magdalena Cieniuch – Opolskie Centrum Wolontariatu,

– Warszawa 2008, Inteligencja Emocjonalna, Ewa Foley, 

– Warszawa 2008, Wprowadzenie do Numerologii Kabalistycznej, Teresa Zembrzuska,

– Kraków 2008, Inicjacje – Master Teacher Reiki, Olga Szwajgier,

– Indie 2008, Puttaparthi, Aśram Sathya Sai Baba, 

– Warszawa 2009, Kurs Medytacji Transcendentalnej (TM) , Andrzej Michałowski,

– Warszawa 2009, Wprowadzenie do Numerologii Kabalistycznej Związków, Teresa Zembrzuska,

– Warszawa 2009, Wprowadzenie do Numerologii Kabalistycznej i Pitagorejskiej, Donka Madej,

– Warszawa 2010, Numerologia Kabalistyczna Związków, Teresa Zembrzuska,

– Warszawa 2010, Numerologia Kabalistyczna i Pitagorejska, Donka Madej

– Wrocław 2011 / 2012 studia podyplomowe EWST (Uczelnia Protestancka),

– Opole 2012 Anielska Wyrocznia, Olga Szwajgier, Kraków,

– 2013 Szkoła Coachingu, HPR Group Sp. z o.o. ul.Smolna 32 lok.17, 00-375 Warszawa,

– 2016 Akademia Karuna, Terapeuta Wellness & Spa, Akredytacja Kuratorium Oświaty,

– 2014 – 2018 Belgia, studia z zakresu Numerologii Biznesu.

– 2021 – Warszawa, Warsztaty Astrologiczne, Artur Święch.

(Visited 189 times, 1 visits today)