349800
page-template-default,page,page-id-349800,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,sd blumun-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_non_responsive

Cykle Życiowe

2018

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że Nowy Rok według wiedzy Numerologicznej, rozpoczyna się każdego roku we wrześniu, a nie jak rok kalendarzowy w styczniu i trwa do września następnego roku. Zatem rok o wibracji liczby 2018 rozpoczął się już 20 września 2017 i jego oddziaływanie zakończy się ok 28 września 2018r. Jest to nawiązanie do najstarszych tradycji wynikających z Kabały i astrologii, z którymi Numerologia jest mocno związana.

Oprócz tego, że jesteśmy pod wpływem wibracji liczbowej Roku 2018, istnieje również tzw. Rok Osobisty do obliczenia, którego zachęcam. W ten sposób uzyskasz wiedzę znacznie bardziej precyzyjną i skoncentrowaną na twoich indywidualnych doświadczeniach jakie teraz będą mieć miejsce w Twoim Życiu.

Jak obliczyć swój indywidualny obecnie Rok?

  • już odpowiadam:

dodaj do siebie wszystkie cyfry Twojej Daty Urodzeni.

np:

data ur: 07. 09. 1975

7 + 9 + 1 + 9 + 7 + 5 = 38,

i dalej: 3 + 8 = 11,

aż do cyfry prostej: 1 + 1 = 2

następnie obliczamy bieżący rok 2018 poprzez podobne jak powyżej zsumowanie cyfr :

2018 = 2 + 0 + 1 + 8 = 11, 1 + 1 = 2

I teraz już możesz dodać do siebie oba wyniki  jak poniżej:

2 + 2 = 4.

Zatem osoba urodzona 07.09.1975 znajduje się obecnie w swoim czwartym Roku Numerologicznym, który zakończy się we wrześniu 2018r.

Poniżej znajduje się charakterystyka każdego z nich, a na końcu artykułu ogólna charakterystyka 2018 roku.

ROK 1

 

Nareszcie zostały zniesione blokady, które cię hamowały i pozbawiały mocy w roku poprzednim. Rozpoczyna się zupełnie nowy etap twojego życia!

Wspaniały rok aby podejmować decyzje, które mogą wpłynąć na całą twoją przyszłość. Pojawi się możliwość całkowitego uniezależnienia lub wzięcia na siebie pełnej odpowiedzialności, jak również decydowania za siebie, lub całkowitej wręcz zmiany sposobu postępowania.

Zakończył się trudny rok (9), który wpłynął na ciebie w taki sposób, że nie czujesz pełni sił fizycznych ani duchowych (emocjonalnych).  Jednak teraz prąd wibracyjny, pod którego działaniem się znajdujesz, pobudzi cię do optymistycznego myślenia i zapomnienia złych przeżyć z przeszłości. Nie pozwól aby straty, smutki lub jakieś nieprzyjemności, które cię dotknęły, nadal cię prześladowały. Powinieneś puścić je w niepamięć, ponieważ w tej chwili budujesz nowy etap, a więc należy odrzucić smutki i patrzeć w przyszłość z wiarą i nadzieją. Teraz sukces lub porażka tego cyklu zależy tylko i wyłącznie  od Ciebie. Nie zapomnij, że jeśli wkroczysz weń z nastawieniem negatywnym, cały cykl narażony będzie na porażkę, bo twoja aktualna postawa wpłynie na kolejne 9 lat.

W tym roku z pewnością rozpocznie się dla ciebie coś nowego. Będą zmiany małe i duże, ale wszystkie dla Ciebie ważne: zmiana domu, miasta lub kraju. Zmiana pracy lub zmiany w pracy. Możesz rozpocząć pracę w świecie biznesu, sztuce lub twórczości i wielu dziedzinach życia.. pojawią się nowe możliwości. Nowe przyjaźnie lub zmiany w już zawartych. Zmiana stanu cywilnego: małżeństwo, separacja, owdowienie lub narodziny dzieci. Rozpoczęcie nauki, własnego biznesu, znajomości, itp…

Ogólnie będzie to rok pomyślny, idealny aby podejmować ważne decyzje. Jest to dobra chwila, aby uwolnić się spod władzy osób, które ograniczały twoją wolność, lub uniemożliwiły ci ujawnienie twojego talentu. Odrzuć na bok wszelkie podpory i sam spróbuj zrobić pierwszy krok. Tu chodzi o twoje życie i sam musisz decydowad za siebie.

Teraz pewnie czujesz się pełen energii i optymizmu, wykorzystaj ten stan ducha aby otworzyć przed sobą nowe drogi, chociaż jest możliwe, że one same się przed tobą otworzą. Wyjdź na poszukiwanie szans, nie czekaj aż przyjdą do ciebie.

Jeśli będziesz postępował w sposób mądry i wykorzystasz pozytywne wibracje, możesz zyskać pomoc ważnych osób, na których zrobi wrażenie twój zapał i działanie. Osób, które mogą ci służyć pomocą w przyszłości.

Możliwe zyski materialne, sukcesy zawodowe, podróże i awanse. Musisz dostosować się do burzliwego i ekscytującego rytmu życia, którego dostarcza ci ta wibracja i nie możesz pozwolić aby jakieś wydarzenia przeszkodziły ci w tym. Prawdopodobnie zaistnieją sytuacje niespodziewane i będziesz musiał zachować spokój i pełną kontrolę. Wykaż się aktywnością, niezależnością, pewnością siebie, śmiałością, stanowczością, ale nie gwałtownością czy lekkomyślnością. Wszystkie twoje działania, powinny być przemyślane i podejmowane rozsądnie. Zapomnij o niemiłych przeżyciach lub doświadczeniach z przeszłości i pamiętaj, że jeśli użyjesz sił z tego okresu w sposób negatywny, egoistyczny lub myśląc tylko o swoich własnych zyskach, zmarnujesz pozytywne wibracje i będziesz musiał czekać na nowy 1 cykl, aby otrzymać kolejną szansę.

ROK 2

 

Być może ten rok wyda ci się drażniący i nudny, po ubiegłym 1 roku pełnym działania i wydarzeń. Teraz pewne sprawy nie są takie oczywiste i jasne jak na początku cyklu i chociaż ten rok nie jest całkowicie negatywny, będzie on długi i męczący.

Z pewnością zapał z jakim rozpocząłeś cykl pozwolił ci mieć nadzieję, że dobra passa będzie trwać nadal, ale tak nie będzie, a zniechęci cię fakt, że działania, których podjąłeś się z takim zapałem wcześniej, nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Nie powinieneś tracid ducha jeśli tak się stanie, ponieważ przechodzisz właśnie okres, w którym wszelkie sprawy, które ciebie dotyczą, będą się opóźniać. Będzie to bardziej widoczne na polu zawodowym i chociaż obecna sytuacja wyda ci się niepowodzeniem, z upływem czasu przekonasz się, że te opóźnienia były korzystne.

Nadszedł czas na chwilę refleksji, na co pewnie nie miałeś czasu w ubiegłym roku. Musisz przeanalizować wszystko co się wydarzyło, wszystko co dotychczas osiągnąłeś, i musisz zdecydować co warto kontynuować, a o czym lepiej zapomnieć. Teraz pewne sprawy potrzebują dojrzeć, a więc nadeszła chwila na odpoczynek i ocenę szans, które ci zostały. Przestudiuj, rozważ, zanalizuj i dokonaj wyboru. Rok temu zasiałeś ziarno i teraz należy dać mu czas na wyrośnięcie, a to wymaga wyczucia i cierpliwości.

Jak już zostało nadmienione, w tym roku należy bardziej skoncentrowad się na odsunięciu spraw zawodowych, należy zastopować nieco rytm życia, ale ten rok będzie dobry w innych sprawach.

Rok ten sprzyja dbaniu o własne zdrowie. Jeśli odkładałeś jakieś badanie, leczenie lub operację, możesz je zrobić teraz, bo jest na to odpowiednia pora. Będzie to również dobry rok na zmianę mieszkania lub pracy jeśli ta którą masz nie spełnia twoich oczekiwań. Jest to też dobry okres aby rozpocząd naukę, która podniesie twój poziom kulturalny i duchowy. Jest to również dobra chwila na zainteresowanie się sztuką, ponieważ znajdujesz się w dobrym okresie rozwoju wewnętrznego i twórczego. Szansa na zmianę mieszkania, założenia własnego interesu lub podróżowania. Praca w zespole lub kontakty międzyludzkie są na dobrej drodze.

Możliwe rozwiązanie problemów prawnych. Dyplomatycznie i z wyczuciem dojdziesz do zadowalających układów i porozumień. Sprawdzisz się jako mediator i będziesz w stanie rozwiązać zarówno własne jak i cudze problemy.

Jeśli pojawią się trudności finansowe, będziesz musiał działać powściągliwie i rozważnie, bo nie jest to dobry moment na spekulacje finansowe.

Rok sprzyjający kontaktom międzyludzkim i spotkaniom towarzyskim. Pomoże umocnić związek i przyjaźnie, a w szczególności naprawić rozbite lub nieudane związki, ponieważ twoja wrażliwość i równowaga, pozwolą ci działać dyplomatycznie. Postaraj się wnosić harmonię i spokój w życie innych.

Uzyskasz pomoc lub możesz o nią poprosić osoby odpowiedzialne i ważne. Pomimo, że powstaną przeszkody i opóźnienia w uzyskaniu tego co chcesz, ten rok nie będzie najgorszy. Znajomość numerologii pomoże ci zaakceptować wewnętrznie, że rytm wydarzeń osłabł i nie warto na siłę zmieniać naturalnego biegu wydarzeń.

Nabierz sił po wyczerpującym pierwszym Roku. Ogranicz się do przeczekania zanim wpakujesz się w ogromne  nowe przedsięwzięcie. W żadnym wypadku nie jest to jednak sugestia abyś spoczął na laurach. Nadal musisz pracować z tym samym poświęceniem tylko warto sobie uświadomić, że nie jest to odpowiedni moment na ekstrawagancje lub rozrzutność. Jeśli cierpliwie i ostrożnie orz w sposób umiarkowany pozwolisz, aby twoje sprawy biegły swoim tempem, w końcu przekonasz się, że taka postawa była najwłaściwsza.

 

ROK 3

 

Przygotuj się na wejście w rok, który może być dla ciebie bardzo pozytywny i korzystny.

Będzie to czas na rozwój i postęp praktycznie we wszystkich dziedzinach twojego życia: interesy, finanse, praca zawodowa, działania publiczne, a także życie towarzyskie.

Jeśli jesteś bez pracy, otrzymasz nowe oferty, być może więcej niż jedną. Tak więc możesz stanąć przed trudnym wyborem. A jeśli już masz pracę i jesteś z niej zadowolony, istnieje duża możliwość awansu, premii lub zmiana obecnej pracy na przyjemniejszą i znaczenie lepiej płatną.

Jeżeli obracasz się w świecie biznesu, pojawić się mogą widoki na rozszerzenie działalności lub rozpoczęcie nowego biznesu.

Wszelkie działania na forum publicznym wzrosną i nabiorą pozytywnego znaczenia.

W tym czasie zaległe sprawy czy problemy rozwiążą się same dzięki odpowiednim wibracjom pod wpływem których znajdujesz się w chwili obecnej. Uwolnij swój umysł do napięcia, nie przejmuj się, ponieważ od teraz ogromne i silne wpływy gwiazd pracują na twoją korzyść.

Obfitość, radość i bardzo miłe okoliczności w kontaktach towarzyskich, rodzinnych i miłosnych. W tym okresie emanuje z ciebie wielki magnetyzm i czar, które przyciągają uwagę innych, a więc może się okazać, że jest to wspaniały rok w Twoich sprawach sercowych. Będziesz miał okazję umocnić związki już istniejące lub rozpocząć nowe i wspaniałe. Niektórzy z was będą mile zaskoczeni kiedy się okaże, że ich urok osobisty jest bardzo pożądany, szczególnie wśród płci przeciwnej.

Związki rodzinne będą teraz na dobrej drodze i w domu zapanuje klimat radości i harmonii. Jeśli myślałeś o zmianie mieszkania lub przeprowadzce do innego miasta, teraz jest na to odpowiedni moment. Również możesz spodziewać się powiększenia rodziny przez małżeństwo lub narodziny dziecka.

W kontaktach towarzyskich ten rok może okazać się wyjątkowo szczęśliwy. Będziesz miał okazję poznania ciekawych i zabawnych ludzi, podróżowania, spotkań z przyjaciółmi, organizowania wycieczek lub nocnych wypadów,  jak i zwiedzania zupełnie dla ciebie nowych miejsc. Być może będziesz mieć szansę na robienie rzeczy dla siebie nieoczekiwanych, nowych, nieznanych. Nie zamykaj się w sobie bo jest to idealny moment na ekspresję, komunikację i kontakty międzyludzkie.

Będzie to również dobry okres aby rozwijać działalność twórczą lub literacką. Masz teraz mnóstwo wspaniałych pomysłów, projektów i jesteś pełen werwy.

Sporo osób pozna teraz smak sukcesu i spełnienia marzeń, a osiągnięcie wyznaczonych wcześniej celów odczyta jako wynagrodzenie za poprzednie wysiłki. Niektórzy jako wynagrodzenie zyskają uznanie zawodowe, prestiż, pieniądze lub pomoc osób wpływowych.

Poczujesz się na fali, pełen entuzjazmu i optymizmu, zainspirowany do działania i  realizacji z wiarą swoich marzeń. Zaraź innych radością, która jest w tobie.

Od czasu do czasu rok ten przyniesie ci szanse inne od dotychczasowych: jak na przykład otrzymanie stypendium lub wygrana w konkursie. Ktoś zaproponuje ci rejs lub podróż, albo otrzymasz jakiś niesamowity przypływ gotówki lub nieoczekiwaną premię.

Rozwój, awans i postęp będą należeć do ciebie jeśli pogodzisz pracę z zabawą. Nie pozwól abyś przez skłonność do zabawy zaniedbał swoje obowiązki, bo w przeciwnym razie bilans roczny będzie ujemny. Jeśli będziesz działał w sposób powierzchowny lub lekkomyślny będzie to rok, który poza miłymi wspomnieniami niczego innego po sobie nie pozostawi..

Bądź czujny aby nie zaprzepaścić szans i możliwości. Rozbudź na nowo uśpione ambicje. Skoncentruj swoją energię i wykorzystaj dobre wpływy wibracyjne trójki, aby rozpocząć nowe działania lub szczęśliwie zakończyć te już rozpoczęte.

ROK 4

 

Uważaj! Wchodzisz w rok zupełnie odmienny od poprzedniego i jeśli chcesz aby był korzystny musisz stawić mu czoło w nieco inny sposób. Skończył się dla ciebie czas zabaw i stajesz przed rokiem pełnym pracy.

Większość osób znajdujących się w tym właśnie roku, nie będzie narzekało na brak pracy. Będą również czuły się nieco przytłoczone obowiązkami. Bardziej przygnębiające jednak będzie to, że nadmiar pracy przysłoni potencjalne zyski. Jednakże jeśli podejdziesz do tego w ten sposób, że twoje wysiłki będą miały wpływ na przyszłe sukcesy, to ten rok można będzie uznać za produktywny i bardzo ważny. Według numerologii rok ten jest uważany za „czas siewu”, więc nie oczekuj natychmiastowych plonów, bo twoje dzisiejsze wysiłki zaowocują dopiero w przyszłości. Rób plany i poświęć wszystkie starania aby plany te doprowadzić szczęśliwie do końca. Pamiętaj o tym, że budujesz teraz swoją przyszłość.

Musisz stawić czoło wszelkim działaniom w sposób racjonalny, logiczny i odpowiedzialny. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Przeanalizuj i rozważ każdą szansę, która się przed tobą pojawi. Ujawniaj swoje pomysły i działaj tylko wtedy, gdy będziesz miał wszystko pod kontrolą.

Bądź ostrożny i powściągliwy w wydatkach, bo to nie jest dobry rok na spekulacje ani ryzyko finansowe. Myśl o przyszłości, a jeśli chcesz w coś zainwestować, to niech to będzie coś trwałego, albo niech będzie to coś, co ci pomoże w ulepszeniu sytuacji w twoim najbliższym otoczeniu lub pracy – coś co będzie produkować zyski w przyszłości, bo wibracje tego roku są naprawdę dalekosiężne. Możesz zapisać się na specjalistyczny kurs, szkolenie, warsztaty, studia, kupić sprzęt udoskonalając w ten sposób swój warsztat pracy, założyć nową firmę, zainwestować w nieruchomości,akcje, obligacje, fundusze itp…

Ogranicz podróże, a jeśli udajesz się na wakacje, wykorzystaj je aby uczyć się lub zaplanować swoje przyszłe cele do realizacji.

W tym roku niektórzy stawią czoło przeszkodom lub problemom i będą musieli użyć całej swojej bystrości i zdrowego rozsądku, aby je przezwyciężyć. Mogą to być problemy finansowe, prawne lub zawodowe.

Chociaż musisz ponieść odpowiedzialność i poważnie traktować ten rok, nie rób z siebie pracoholika. Odpręż się i znajdź czas na odpoczynek i medytację.

Chociaż jest małe prawdopodobieństwo, że pojawią się poważne problemy zdrowotne, z pewnością będziesz czuł się spięty i podenerwowany z powodu nudy i rutyny, która charakteryzuje rok 4. Zwalcz pesymizm, bo w przeciwnym razie będziesz czuł się przygnębiony i będziesz chciał wprowadzić zmiany, by tą monotonię zlikwidować. Bądź cierpliwy, bo zbliża się okres o wiele bardziej zajmujący i zachęcający. Na razie musisz czekać, pamiętając, że nie powinieneś oczekiwać natychmiastowych i spektakularnych plonów.

Jeśli nie będziesz trzymał nerwów na wodzy, twój stan duchowy może spowodowad problemy w relacjach z otoczeniem lub konflikty w pracy.

Skoncentruj się na swoich celach. Bądź stanowczy, wytrwały i systematyczny. Nie pozwól aby działania innych zakłóciły twój postęp. Jeśli przyjmiesz postawę niepewną lub mało odpowiedzialną, będziesz mieć problemy w przyszłości jako, że zaniedbanie obowiązków przyniesie za sobą potknięcia i rozczarowania. Przede wszystkim nie zapomnij, że wibracja dominująca w tym roku radzi: abyś zachował cierpliwość i wytrwałość.

ROK 5

 

Rozpoczął się rok zupełnie odmienny od poprzedniego, rok, który przyniesie nowe możliwości. Nadeszły oczekiwane zmiany i być może będzie ich znacznie więcej niż się spodziewałeś.

Dla niektórych osób może to być dość intensywny okres, jako, że wibracje, które oddziałują na ten rok odznaczają się dynamicznością, aktywnością, niecierpliwością i nerwowością. W tym roku mogą nastąpić zmiany w twoim życiu zawodowym, rodzinnym lub emocjonalnym.

Osoby, które miały już uporządkowane swoje życie, zauważą nieoczekiwane zmiany. Najważniejsza w tym roku będzie uważność, by wybierać pomiędzy licznymi okazjami, które właśnie teraz mogą się nadarzyć. Musisz być czujny aby nie zaprzepaścić szans, które ten rok przynosi. Odwagi! Energia wibracji piątki radzi ci postępować śmiało, stanowczo i chwytać szanse w locie.

Nie pozwól aby niespokojny i zmienny rytm życia stawiał ci przeszkody. Cokolwiek by się nie stało nie trać panowania nad sobą, weź na nowo kompas i zaakceptuj nową sytuację. Bądź otwarty na nowości i nie upieraj się przy starych ścieżkach życia. Pozwoli ci to kontrolować ten wyjątkowo niespokojny czas. Ale nie powinieneś się równocześnie ociągać. Zaufaj dobrej gwieździe, która czuwa nad tym rokiem. Być może będziesz miał możliwość podpisania ważnych umów lub kontraktów, które rozstrzygną o twojej przyszłości. Te kontrakty mogą być osobiste lub zawodowe i mogą mieć charakter długotrwały.

Nie zatrzymuj się i nie opieraj się tym nowym dla ciebie okolicznościom życia. Jest to okres pełen energii i wahań. Okres, który wymaga aktywności, komunikatywności i który radzi korzystać z każdej nadarzającej się okazji, nawet takiej, która może ci się wydać ryzykowna.

Zmiany będą na porządku dziennym: zmiana domu, miasta lub kraju. Zmiany towarzyskie, emocjonalne lub rodzinne: małżeństwa, separacje, nowe znajomości lub ważne kontakty towarzyskie, dzięki którym poznasz osoby wpływowe. Zmiany w pracy. Dla jednych mogą to być zmiany nieznaczne, a dla innych mogą to być zmiany bardzo ważne w pracy, szkole czy życiu osobistym.

W każdym razie istnieją duże szanse, że twoja aktualna sytuacja ulegnie zmianie. Będą to jednak zmiany na lepsze. A wzloty i upadki, których teraz doświadczysz będą stanowiły wyzwanie, które wniesie do twojego życia sporą dawkę zainteresowania ze strony innych.

Ten rok może być szczególnie dobry w obszarze komunikacji, auto-ekspresji / wyrażania siebie, kontaktach handlowych i towarzyskich z osobami z twojego otoczenia, jak również z zagranicy. Dobry okres do podróżowania i chociaż niektóre z nich będą miały charakter zawodowy, to inne mogą Ci przynieść nowe możliwości, a także zasłużony po czwartym Cyklu odpoczynek.

Chociaż w niektórych przypadkach zmiany te będą zależały od innych, to w pozostałych przypadkach ty sam możesz je sprowokować. Nie upieraj się przy niczym, bądź otwarty i gotowy na wykorzystanie wszystkiego co ci ten niespokojny rok przyniesie.

Z różnych powodów możesz przeżyć teraz sytuacje o silnie emocjonalnym zabarwieniu. Niektórzy poznają smak sukcesu, sławy, miłości, prestiżu lub zaspokojenia swoich ambicji. Ponieważ będą czuć inspirację, wrosną ich zdolności twórcze.

Jeśli zdecydujesz się na poszerzenie swoich horyzontów lub na zmianę kursu, nie działaj zbyt impulsywnie. Możesz podjąd ryzyko, ale rozsądnie, odważnie i z werwą równocześnie z rozwagą.

Jak zdążyłeś zauważyć, będzie to rok bardzo ciekawy, zapowiadający liczne sukcesy, jednak musisz dbać o swoje nerwy bo mogą pojawić się objawy nadwrażliwości. Ogromna moc tego roku wypełni cię niepokojem i niecierpliwością, a więc jeśli nie będziesz się kontrolować, możesz zareagować zbyt gwałtownie lub nawet agresywnie. Pamiętaj, że o wiele więcej bram otworzysz taktem, dyplomacją i rozwagą aniżeli lekkomyślnością i porywczym zachowaniem…

ROK 6

 

Zapowiada się wspaniały rok szczególnie w sferze rodzinnej i uczuciowej. Miłość, rodzina, potomstwo, dom – to słowa klucze do zrozumienia tego etapu twojego życia. W waszą przestrzeń wniesie dużą porcję harmonii, szczęścia i spokoju nie tylko w kontaktach towarzyskich ale również rodzinnych i osobistych, stwarzając w ten sposób możliwość “powrotów” do osób dawniej bliskich sercu (straconych w wyniku różnego typu niepowodzeń lub rozstań). Możliwe są również powroty do starych relacji z osobami, których nie widziałeś od wielu lat..

Twój urok i wdzięk znacznie teraz zyskają na wartości i sprawią, że ludzie będą tobą wprost oczarowani. Będą również w korzystnym nurcie twoje kontakty towarzyskie, zabawa i rozrywka, nie tyle poza domem, co w nim, lub w domu kogoś innego. To ważne. Jednakże muszę cię ostrzec, inklinacja i rodzaj tegorocznych wydarzeń mogą przejawić dwie sprzeczne cechy, które za chwilę wyjaśnię.

Większośd ludzi spod tego roku przeżyje jeden z najlepszych okresów swojego życia. Będą zadowoleni ze swojej obecnej sytuacji rodzinnej i miłosnej i odczują spokój we wszystkim co może dotyczyć ich bliskich. Jest bardzo możliwe, że twój dom będzie miejscem spotkań osób, które mają kłopoty lub szukają spokojnego miejsca, wsparcia i zrozumienia. Jeśli żyjesz w związku małżeńskim, twoje dzieci lub twój partner mogą dostarczyć ci powodów do dumy i radości. Znajdziesz w swoim mieszkaniu i w swoim towarzystwie szczęście i spokój. Będziesz czuł się na tyle dobrze i wspaniale, że może pojawić się problem ze zwykłymi  sprawami materialnymi i podejmowaniem codziennych obowiązków.

Jednakże dla innych (aczkolwiek niewielu) rok ten może być rokiem w którym ulegną rozpadowi wasze związki osobiste lub rodzinne. Ale to tylko w przypadku, jeśli od wielu lat wasze układy nie były zbyt dobre, a wasz związek stał się dysfunkcyjny. W takiej sytuacji jego rozpad pozwoli na powrót do normalności. A to dlatego, że słowo, które definiuje wibrację szóstego Cyklu, to równowaga.

Niektórzy z Was znajdą teraz miłość, zbudują trwały związek, ponieważ ich wdzięk i urok osobisty będą silniejsze niż dotychczas. Jest to zatem dobry moment na założenie rodziny i umocnienie wszelkich istotnych relacji.

Kontakty towarzyskie wytworzą zaś wspaniałe chwile radości, swobody i intymnych przeżyć. Może się okazać, że będziesz teraz wolał traktować wszystko spokojniej i po prostu cieszyć się życiem, aniżeli zajmować się poważnymi sprawami lub codziennymi obowiązkami. Możesz czuć się ospały lub leniwy, ale jeśli ulegniesz tej pokusie, zmarnujesz szanse rozwoju, które mogą się pojawić w tym roku, lub zaprzepaścisz kontynuację tego co już rozpocząłeś wcześniej.

Ale ponieważ pod wpływem tej wibracji występuje pewna dwoistość, może zdarzyć się coś zupełnie przeciwnego (aczkolwiek niezbyt często tak się dzieje). Mam tu na myśli sytuacje w których przytłoczy cię nawał pracy i nie będziesz miał chwili odpoczynku.

Niewykluczone, że w ciągu tego roku niektóre osoby będą obciążone sprawami związkowymi lub odpowiedzialnością wobec rodziny, które mogą ograniczą ich wolność. Być może będziesz musiał opiekowad się lub zająć jakimś chorym lub unieruchomionym krewnym lub też pojawią się problemy w domu, a twoja rodzina będzie cię potrzebować.

Będzie to dobry rok by zainwestować czas i energię w swoje nieruchomości lub zająć się sprawami finansowymi. Negocjacje i układy są pod wpływem dobrych wibracji, ale musisz uważać zanim podpiszesz jakikolwiek kontrakt.

Jest to odpowiedni moment by dokonać zmian w swoim  domu,  miejscu pracy, albo np. wygląd zewnętrzny, ponieważ wszystko co związane z przepychem i pojęciem piękna jest teraz pod wpływem wspaniałych wibracji, co może się również ujawnić i znaleźć ujście poprzez wszelkie działania artystyczne.

Sprawy prawne mogą nabrać teraz pozytywnego obrotu, a będąc pod wpływem wibracji energii szóstki, będziesz w stanie rozwiązać problemy i zlikwidować wszelkiego typu przeszkody wyłącznie poprzez zdrowy rozsądek i rozwagę.

Jeśli okażesz się łaskawy, rozsądny i wyrozumiały i jeśli postarasz się ulżyć w problemach osobom, które ciebie potrzebują, jeśli bezinteresownie zaproponujesz im pomoc, będziesz żyć w duchu miłości i pomocy, które cechują ten rok wibracyjny.

Nie zwracaj zbytnio uwagi na codzienne kłopoty. Możesz się teraz okazać hipochondrykiem, pesymistą, zagubionym i zestresowanym oraz osobą, która za bardzo przejmuje się błahostkami. Jeśli nie będziesz dbał o to, by tak nie było, mogą się pojawić problemy zdrowotne.

Od ciebie będzie zależało czy koniec tego roku będzie pozytywny czy nie. Będą szanse na doskonalenie się i rozwój, ale ponieważ życie towarzyskie i rodzinne będzie mocno absorbowało twoją uwagę, możesz zostać z pustymi rękami o ile nie będziesz potrafił pogodzić tych dwóch spraw.

ROK 7

 

Znajdujesz się w roku, który może przynieść wielkie osiągnięcia i zadowolenie, ale jednocześnie może też spowodować smutek moralny, emocjonalny i duchowy.

Z jednej strony pojawią się możliwości umocnienia i podniesienia prestiżu społecznego i zawodowego, a więc osoby poruszające się w kręgach publicznych zabłysną własnymi zasługami. Być może właśnie teraz zaczniesz otrzymywać odznaczenia, które należą ci się za poprzednie wysiłki.

Wiele osób pozna smak sukcesu, sławę i popularność, ponieważ w tym roku na plan pierwszy wysuwa się przede wszystkim życie zawodowe i nie jeden z was może osiągnąć szczyt swojej kariery.

Dla niektórych osób wynagrodzenie nie jest aż tak ważne jak sława czy uznanie, ale nawet w tych przypadkach otrzymają finansową rekompensatę.

Ponieważ nie jest to dobry rok na rozwój materialny, niebezpiecznym może być zajmowanie się ryzykownymi operacjami finansowymi i to co powinno się teraz zrobić to wyłącznie ułatwić przebieg lub kontynuowanie tych już wcześniej rozpoczętych. Natomiast w żadnym wypadku nie powinno się zaczynać nowych. Jest to okres korzystny na doskonalenie się we wszystkich dziedzinach, ale nie na poszerzanie zakresu działaności. Dla niektórych osób ten rok przyniesie wiele nieoczekiwanych gratyfikacji finansowych, które los postawi teraz na ich drodze.

Istnieje możliwość podróży służbowych lub prywatnych w kraju lub zagranicą. Istnieje również szansa zawarcia nowych znajomości lub rozpoczęcie nowego kierunku rozwoju w biznesie lub na ścieżce zawodowej w czasie tychże podróży.

Będzie to dobry rok by zmienić dom lub pracę, by rozpocząć naukę lub nową specjalizację lub aby coś  kupować, sprzedawać ewentualnie szukać nowej pracy.

Przejdźmy teraz do innego nurtu tego roku, który ma związek z poszukiwaniem, refleksją i rozwojem wewnętrznym. W pewien sposób osoby znajdujące się w tym roku będą czuły potrzebę poznawania swojego wnętrza i samych siebie. Zostaną poruszone prawdy, przemyślenia, refleksje, których doświadczałeś do tej pory i będziesz szukać odpowiedzi na pytania, które  czekają na odpowiedź gdzieś we wnętrzu twojej duszy.

Z powodów tych przemyśleń, wiele osób zmieni swoje zachowanie, ponieważ ich system moralny i umysłowy wykona obrót o 180 stopni. U wielu osób, tej głębokiej, melancholjnej,  sennej, wewnętrznej podróży, będzie towarzyszyć niestety ból, smutek, a czasem także depresja. Jeśli teraz nie jesteście sami to w tym okresie możecie stać się samotni w swoich myślach, a nawet możecie czuć się samotni będąc w towarzystwie. Jednakże prawie każdy z was wyjdzie na prostą z tego osamotnienia. W innych przypadkach (stosunkowo nielicznych) ta samotność zrodzi się z realnej separacji lub utraty ukochanej osoby.

W tym roku nie ma miejsca na lekkomyślność, lecz na refleksję i na głębokie przemyślenia. Będzie to okres autoanalizy, poszukiwania i rozwoju duchowego lub umysłowego. Większośd osób, które znajdują się w tym roku będą się zastanawiać nad swoim życiem. Będą również chciały poznać sens i kierunek dalszego istnienia ludzkości. Będą czuć potrzebę lektury i kultywowania np. sztuki w swoim życiu. Będą chcieli odizolować się i mogą mieć chwile niezwykle smutne i przesycone melancholijną nostalgią.

Znacznie wzrosną zdolności parapsychologiczne i głęboka intuicja. Słuchaj swojego głosu wewnętrznego, on ci pomoże osiągnąć równowagę we wszystkich dziedzinach. Ta autoanaliza może nadać nowy sens twojemu życiu, ponieważ nauczysz się szanować odpowiednich wartości i jeśli bilans roczny będzie na plusie, wiele osób będzie się czuło panami swoich dusz i swojego przeznaczenia.

Jako, że twoje niepokoje będą zwrócone ku wnętrzu, a twój umysł praktyczny i poczucie rzeczywistości mogą być teraz pozbawione pełnego oglądu rzeczywistości, powinieneś być ostrożny przed podpisywaniem różnego typu dokumentów, ponieważ ktoś może cię oszukać. Może się to również zdarzyć w twoim życiu towarzyskim, a niektórzy z was mogą doświadczyć niepowodzeń miłosnych, strat pieniężnych albo bankructwa z powodu bardzo realnych i konkretnych błędów.

Osoby, które nie działały poprawnie w przeszłości są narażone na wyjawienie ich czynów, na oskarżenie lub uwięzienie.

Dbaj o swoje zdrowie. Nie pozwól aby zdominowały cię twoje kłopoty wewnętrzne, bo narażasz się na przygnębienie, depresje i choroby. Jeśli jednak tak się zdarzy, pomoże ci odpoczynek w miejscu zacisznym i oddalonym od zgiełku i tłumu.

ROK 8

 

W tym roku przeznaczenie stawia przed tobą wyniki twoich poprzednich wysiłków, a więc będzie to rok sprawiedliwości i każdy zbierze plon na jaki zasłużył, bo posługując się językiem metafizycznym, nadeszła godzina Karmy.

Jeśli w trakcie tego kończącego się cyklu, a przede wszystkim, jeśli twoje wejście w ten cykl było pozytywne (jak zostało wytłumaczone w roku 1) przygotuj się na odebranie premii, którą wygrałeś. Jeśli we wszystkich dziedzinach wysiliłeś się równie mocno, twoja zapłata ujawni się w polepszeniu warunków finansowych m. in. : podwyżka w pracy, dodatkowe wynagrodzenie, spadek, wygrana na loterii, dodatkowe pieniądze za pracę po godzinach, albo końcowe rozliczenie dzięki czemu będziesz się czuł znacznie bardziej niezależny niż dotychczas.

Postęp, progres, rozwój, pieniądze, siła albo wpływy mogą być zbiorem tego co się zasiało siedem lat temu. Rok ten wróży awanse, premie, pomoc osób wpływowych aby dostać się na odpowiednie stanowiska. Użyj siły i magnetyzmu, które z ciebie teraz emanują, by nawiązać kontakty, które mogą się okazać ważne w przyszłości, bo teraz znajdujesz się w specyficznym okresie, w którym możesz mieć wpływ na innych. Znajdujesz się  obecnie w centrum zainteresowania i musisz dzielić się z innymi swoim powodzeniem i szczęściem.

Ci, którzy obracają się w świecie biznesu zauważą wzrost zysków i może pojawić się możliwość utworzenia nowych oddziałów lub powiększenia i ulepszenia tych już istniejących. Mogą zainwestować w nieruchomości i interesy sprawdzone i solidne, i pchnąć do przodu wszystkie swoje sprawy finansowe i ambicjonalne.

Jest to rok, w którym panuje sprawiedliwość. Możesz zatem domagać się awansu lub podwyżki, jeśli uważasz, że w przeszłości byłeś niesprawiedliwie pomijany. Jeśli na to zasługujesz, to twoje żądania zostaną wysłuchane.

Jeżeli zachowywałeś się właściwie, to nie tylko będziesz czuł wewnętrzny spokój, ale los może ci to wynagrodzić nieoczekiwaną zapłatą duchową, finansową lub moralną. Jeśli było inaczej, Prawo Karmy prześle ci rachunek i mogą pojawić się duże problemy i powody do zmartwień. Jeśli zmarnowałeś szansę przez lenistwo i marnotrawstwo, będziesz miał spore kłopoty finansowe, a jeśli naruszyłeś w sposób etyczny lub moralny prawa ludzkie lub prawa kosmiczne/Boskie, kara może być druzgocąca.

Jest to wspaniały rok aby rozbudzić twoje marzenia o sławie i bogactwie. Wykorzystaj siłę i magnetyzm, które emanują teraz z ciebie aby stworzyć ważne kontakty na przyszłość.  Zrób plany i zaryzykuj, ale nie działaj lekkomyślnie. Nie daj się oślepić przez obietnice szybkiego zwycięstwa. Bądź sprytny i inteligentny. Zastanów się dobrze i zaplanuj wszystko dużo wcześniej Nie buduj zamków na wodzie, ani nie zaczynaj niczego, czego nie jesteś pewien. Musisz mieć odpowiednie zabezpieczenie finansowe, musisz być też skuteczny w działaniu, dobrze zorganizowany i ostrożnie wybieraj swoich wspólników. Jeśli jesteś gotowy do walki i wytrwasz, nie bój się swoich ambicji. W przeciwnym razie, jeśli nie widzisz jeśli nie będziesz uważny, możesz wejść w interesy, które cię  zrujnują.

Istnieje możliwość, w której osoby w podeszłym wieku będą szukać w tobie oparcia. Możesz być wciągnięty w ich problemy i aby im pomóc możesz narazić się na koszty i nieoczekiwane zmartwienia. Ale również istnieje taki scenariusz w którym osoby starsze mogą służyć ci pomocą lub dobrymi radami.

Znajdziesz się teraz pod wpływem ogromnej siły i wytrwałości, co pozwoli ci na rozwiązanie wszelkich problemów. Kontroluj swoje impulsy, emocje i uczucia. Gwałtowne ataki albo wybuchy złości mogą sparaliżować twój rozwój.

Wykorzystaj ten dobry czas, aby działać sprawiedliwie, odpowiedzialnie i uczciwie. Aby wzmocnić charakter i zapał. Może to być rok wspaniałych osiągnięć i wzmożonej działalności, ale zaczyna się też w tobie rodzić pewnego rodzaju niepewność lub pragnienie zmiany, które mogą zakłócić twoją równowagę.

ROK 9

 

Rok 9 to rok kończący cykl i powinieneś się na to przygotować zarówno duchowo jak i psychicznie aby przejść korzystnie do następnego cyklu, pomimo przeszkód, które prawdopodobnie znajdziesz teraz na swojej drodze.

Musisz zapomnieć o przeszłości. Chodzi tu o dokonanie bilansu i zlikwidowanie tego, co może spowodować starty materialne lub uczuciowe, które dogłębnie mogły by cię dotknąć. Lecz jeżeli twoja postawa duchowa jest właściwa, szybko poradzisz sobie z wszelkimi kłopotami.

Nie chwytaj się niczego ani nikogo. Pozwól aby wibracje działały same. To one dokonają wyboru za ciebie. Lecz jeśli czujesz potrzebę zerwania z czymkolwiek, to zrób to, bo w tej chwili twoja intuicja jest twym najlepszym przewodnikiem.

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej pracy lub warunków życia, bądź cierpliwy, bo zbliżają się bardzo ważne zmiany.

Pomimo zerwań i rozstań, pomyśl, że dokonujesz teraz porządków koniecznych,  by rozpocząć wolny od przeszkód następny cykl. Możliwa strata, oszustwo lub zdrada związana z uczuciem lub przyjaźnią.

Wszystko co powinno umrzeć, zakończyć się lub zniknąć z twojego życia, umrze, skończy się lub zniknie, a ty powinieneś rozstać się z tym bez żalu ze świadomością, że są to sytuacje lub osoby, które spełniły już swoją rolę w twoim życiu i teraz odchodzą zostawiając wolną drogę wszystkiemu co nowe ( które przyniesie ze sobą nowy 1 cykl). Nie ma wątpliwości, że większość z tych sytuacji spowoduje ogromne rozdarcie wewnętrzne, ale jeśli jesteś uprzednio przygotowany na to co się dzieje i dlaczego tak się dzieje, łatwiej ci będzie to przezwyciężyć.

Na zakończenie cyklu każdy czuje się osłabiony fizycznie i moralnie, a więc powinniście dbać teraz o swoje zdrowie. Możliwe problemy finansowe, zawodowe lub towarzyskie. Czujesz się przygnębiony i w sytuacji bez wyjścia, ale w większości przypadków twój stan duchowy ma skłonności do wyolbrzymiania.

Nie zniechęcaj się, ponieważ jeśli do tego dojdzie, okażesz się pesymistą, osobą zgryźliwą i przewrażliwioną, co jeszcze bardziej skomplikuje twoją sytuację. Jeśli sprawa wymyka ci się spod kontroli, możesz popełnić błędy i podjąć błędne decyzje, w wyniku których możesz zostać oszukany lub wciągnąć się w projekty zawodowe lub uczuciowe o wątpliwych efektach.

Inną charakterystyczną cechą tego roku jest to, że wszystko co w nim rozpoczniesz nie będzie trwałe. Oczywiście istnieją wyjątki potwierdzające regułę, ale jest ich niewiele.  Jeżeli więc jakiś związek uczuciowy lub zawodowy zainteresuje cię, na wszelki wypadek zaczekaj zanim się zaangażujesz. Jeśli masz przed sobą jakiś problem i ktoś zaproponuje ci pomoc, przyjmij ją aby go rozwiązać, ale pamiętaj, że nie będzie to trwałe rozwiązanie. Tak więc powinieneś unikać podpisywania wszelkich ważnych dokumentów, zwierania związków miłosnych, zawodowych czy jakichkolwiek innych.

Sprawy prawne, petycje, zadania czy interesy rozpoczęte w latach poprzednich mają szanse powodzenia. Tak samo, jeśli przez swoje uczynki i poprzednie zachowanie zasłużyłeś na to, to wydarzą ci się rzeczy niesłychane i bardzo korzystne.

Możliwośd podróży w kraju i zagranicą lub ważne kontakty poza granicami, jak również niesłychane dotąd wydarzenia.

Nie powinieneś lamentować ani zamykać się w sobie. Wykorzystaj ten rok aby się uczyć, robić plany na przyszłość i zorganizować działania, które rozpoczniesz w roku 1. Jednak przede wszystkim, nie trzymaj się kurczowo swoich kłopotów i problemów. Spróbuj przezwyciężyć ten etap, dokładając wszelkich starań, ponieważ twoje dobre uczynki powrócą do ciebie podwojone.

Potrzebujesz teraz sił i cierpliwości aby przezwyciężyć ten etap, ponieważ w przeciwnym razie może okazać się kłopotliwy. Staw czoło przyszłości. Czeka na ciebie nowy cykl i od ciebie zależy co w nim osiągniesz.

 

Na podstawie Gladys Lobos “Cykle Życia”, wyd. Kos.

 

2018

Życie społeczne – działalności na rzecz innych. Osoby te otrzymają teraz wyjątkowe wsparcie. Ich praca może zostać zauważona i we właściwy sposób doceniona. Natomiast ich działania uzyskają dodatkową moc przez co efekty tych działań staną się nareszcie widoczne i będą miały realny wpływ na poprawę życia innych ludzi.

Zatem ci, którym naprawdę leży na sercu dobro ludzkości będą teraz mieli swój rok i będą w związku z tym mieli najwięcej do powiedzenia. Ich głos będzie teraz ważny i brany pod uwagę.

Wiadomość do tych osób jest taka, by śmiało działali, nie zwracali uwagi na przeciwności, krytykę czy ocenę. Otrzymają bowiem wiatr w żaglach, który będzie teraz prowadzić ich w najlepszy możliwy sposób do uzyskania zamierzonych celów. Ich czyny będą widoczne i spektakularne.

Jeżeli jesteś dziennikarzem świat jest taki jakim go widzimy. Kamera dziennikarza jest często naszym okiem na świat. APEL:) Czy dziennikarze mogą nareszcie relacjonować te wydarzenia, które budują pozytywną świadomość, czy możecie za pomocą pozytywnego przekazu relacjonować rzeczywistość, a nie jak dotychczas skupiać się na zagrożeniach i problemach. Jest już sporo ludzi na świecie, którzy przestają oglądać telewizję, a w szczególności programy informacyjne i reklamy (głównie leków, które tak naprawdę promują choroby i chorowanie). Ja również zaliczam się do tych osób i u mnie nastąpiło to dokładnie we wrześniu tego roku czyli wtedy kiedy swoje działanie rozpoczął 2018r.

Przedsiębiorczość, biznes – nowe pomysły, inspiracje. Ale w oparciu o bardziej etyczne zasady funkcjonowania biznesu. Większa koncentracja na potrzebach pracowników i podwładnych ich rodzinach , dzieciach i ich codziennymi problemami. A pracownicy zwiększą zaangażowanie w dobro firmy rozumianej jako dobro wspólne. Wszyscy jesteśmy połączeni. Jeżeli jeden działa nieuczciwie, ma to przełożenie na efektywność całego biznesu. Jeżeli to zrozumiemy i zaczniemy darzyć swoje miejsce pracy z większą troską, wykazywać się empatią w relacjach między pracownikami wzajemnym wsparciem, cała firma zacznie odnosić większe sukcesy i wszyscy na tym skorzystają. Moc współpracy!!!

Polityka – większa niż dotychczas część społeczeństwa zwróci uwagę na to, że utrzymywanie nas w schemacie sztucznych podziałów, rywalizacji i konkurowania pomiędzy sobą prowadzi do wojen i konfliktów, a służy tylko garstce ludzi, którzy na tych konfliktach zarabiają. Nastawianie jednych przeciwko drugim nigdy nie doprowadzi do zbudowania trwałego szczęścia. Zawsze raz jedni raz drudzy będą czuli się wspaniale kosztem innych..Relacja wygrany – przegrany zawsze rodzi dużo bólu i cierpienia. Większość zawsze zdecydowanie na tym cierpli.

Zatem zaczniemy poszukiwać nowych sposobów funkcjonowania w polityce rozumianej jako system odpowiedzialny za funkcjonowanie społeczne w kierunku jego transformacji na nowy wyższy niż dotychczas poziom.

Myślę, że próbie poddane teraz będą wszelkiego typu „układy”, ludzie z klucza zdecydowanie stracą.

Natomiast zyskają prawdziwi fachowcy, kompetentni, przygotowani, wyposażeni w odpowiednie umiejętności specjaliści w poszczególnych dziedzinach życi społecznego.

Jest to bardzo dobry rok dla ludzi twórczych, dla nowych pomysłów, inspiracji.

Edukacja – sprawdź Nauczycielu czy możesz dać swoim uczniom więcej pozytywnego wzmocnienia, docenić ich nawet małe, te najmniejsze sukcesy z których jak wiemy wyrastają później te znaczące – dopiero wtedy jesteśmy w stanie wychować młodzież, która będzie wierzyć w siebie i swoje możliwości. Sprawdź czy przypadkiem nie masz wpływu na odkrycie czy obudzenie w swoich uczniach nowych talentów, zdolności na które wcześniej nie zwracali sami uwagi? To w Waszych rękach jest los całego następnego pokolenia Polaków. Dać zgodę młodym ludziom na samodzielne myślenie, pozbawione jakichkolwiek ograniczeń, ram, blokad, na umiejętność samodzielnego znalezienia rozwiązania problemu poprzez doświadczanie i konfrontację z realnym życiem. Nauka przez doświadczenie uruchamia nowe pokłady aktywności naszego mózgu i znacznie utrwala pozyskaną w ten sposób wiedzę w przeciwieństwie do uczenia się na pamięć.

To w w rękach nauczycieli będzie teraz uświadomienie następnemu pokoleniu, że wszyscy jesteśmy jednakowo wspaniali i doskonali. I to trzeba teraz ludziom począwszy od najmłodszych wpajać i wdrażać do systemu edukacji. Nikt nie jest dobry we wszystkim. Wychwytywanie talentów, wzmacnianie ich i umożliwianie rozwoju w kierunku jego dalszego pogłębiania jest najważniejszym co szkoła powinna dać młodemu człowiekowi. Odkrywanie swoich pasji i ich rozwój stanie się zatem priorytetem w edukacji ale i w wychowywaniu dzieci przez rodziców.

Związki , rodziny – zmiany w postrzeganiu i funkcjonowaniu w związkach, w relacjach osobistych, intymnych, uczuciowych. Większą uwagę zaczniemy skupiać na oczekiwaniach partnera/partnerki i naszych bliskich, na tym co ich uszczęśliwia, co tworzy większą harmonię między nami co sprawia, że nasz związek rozwija się, nabiera skrzydeł. Zwiększona uwaga na duchowej łączności, na połączeniu, na porozumieniu serc, na budowaniu większej jedności. Tworzymy jedno, nie podział i poczucie inności ale jedność. Zrozumiemy teraz istotę wybaczenia i jego prawdziwe znaczenie dla budowania szczęśliwej wspólnoty pozbawionej urazy, poczucia krzywdy, niewybaczonych krzywd, które zawsze działają destrukcyjnie na związek. Wzrost zaufania.

Przyjaźnie – nowej jakości nabiorą teraz takie relacje jak przyjaźń. Możemy obserwować duże zmiany w tej przestrzeni. Jedni mogą odejść, by na ich miejsce pojawili się nowi, lub grono naszych przyjaciół się teraz powiększy o takich ludzi dla których przyjaźń ma znacznie głębsze znaczenie, którzy są bardziej szczerzy, lojalni, mocniej wspierają nasz rozwój, nasze projekty, cele do realizacji, plany i marzenia. Którzy nas lepiej rozumieją, mają podobne postrzeganie świata i zwyczajnie w towarzystwie których czujemy się bardziej komfortowo i bezpiecznie.

Każdy z nas – w jaki sposób ta wiedza przekłada się na wszystkich, na każdego z nas? Otóż niech teraz każdy na swoim podwórku, w swoim „ogródku” zwróci uwagę w czym może być lepszy, co może zrobić by wnieść do swojego świata więcej radości, miłości, ogólnie pojętego dobra. W jaki sposób może wnieść te wartości do życia otaczających Nas ludzi. Nie będzie to bowiem dobry rok dla osób zamykających wokół siebie szczelne granice. Nie będzie dobry jeśli będziecie skupiać się wyłącznie na swoich indywidualnych korzyściach.

Egoiści – gorzej będą miały osoby skupione na wyłącznie na sobie i własnych korzyściach. Także egoiści uważajcie!!!:)Wasze działania nie spotkają się teraz z przychylnością. Istnieje jednak ogromna szansa na to, że ludzie ci sami zorientują się, że kierunek jaki obrały nie sprawdza się, że nie są od tego bardziej szczęśliwi. Stać ich na więcej i być może przewartościują swoje dalsze działania, decyzje i wybory. Wiele się teraz nauczą.

“Bałagan to na szczęście taka rzecz, że jak się go zrobi zawsze można posprzątać”.

                                                                                                                                        fragment filmu “Bruce Wszechmogący”.

Strona używa ciasteczek, aby świadczyć lepsze usługi. Przeglądaj dalej lub zapoznaj się z informacjami. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close