Nowy Rok o wibracji 7

25 września zaczynamy Nowy Rok – tym razem o wibracji cyfry 7. Sprawdź, co czeka Cię w najbliższym czasie.

 

Żeby się o tym dowiedzieć, oblicz najpierw swoją Drogę Życia. Zrobisz to dodając do siebie wszystkie cyfry daty urodzenia wliczając w to pełny rok. Np. 20.07.1984 to 2 + 7 + 1 + 9 + 8 + 4 = 31 czyli 3 + 1 = Droga Życia 4.

 

 

Dla Drogi Życia 3

Stoisz u progu ogromnej szansy ale i wyzwania. Ten roku jak żaden inny przynosi mnóstwo możliwości, szans i okazji. To z jakim zapałem i otwartością do niego podejdziesz będzie skutkować tym ile dobrego z niego wyniesiesz. A zatem bilans tego roku pokaże na ile jesteś gotowa/y do rewolucyjnych zmian w twoim życiu. W praktyce oznacza to możliwości awansu, pomysłu na własny biznes, nowych ważnych relacji, pomysłów i inspiracji, które mogą istotnie zaważyć na jakości twojego dalszego życia. Pamiętaj, zasiewasz teraz ziarna swojej przyszłości, skup uwagę na pozytywnych aspektach życia, dostrzegaj rozwiązanie tam gdzie inni widzą tylko problem. Twoje nastawienie będzie rzutować na kolejnych osiem lat twojego życia. Dlatego tak ważne jest w jaki sposób podejdziesz teraz do tego, co ten rok przyniesie ci w darze. Przyjmuj, pomnażaj, zasiewaj tylko to co służy twojemu najwyższemu dobru. Zrealizujesz teraz swoje wcześniejsze marzenia i plany, udoskonalisz swój warsztat pracy, wprowadzisz do swojego życia we wszystkich jego aspektach sporo udogodnień i innowacji.

Dla Drogi Życia 4

Po zeszłorocznych pozytywnych, burzliwych zmianach i innowacyjnych rewolucjach przyszedł czas na odpoczynek i wyciszenie. Skup uwagę na swoim zdrowiu, być może przekładałaś/eś na dalszą przyszłość jakieś zabiegi, wizyty kontrolne, badania. Nadszedł najlepszy czas, by przyjrzeć się swojemu zdrowiu. Możesz trochę narzekać, że ten rok jest taki „nijaki”. Wynika to z natury tej wibracji, która mu patronuje. Wprowadza łagodność, wyciszenie, spokój.

Dla Drogi Życia 5

Promieniejesz teraz bardziej niż w pozostałych latach. Odzyskujesz prawdziwą radość życia. Będziesz doświadczać szczęścia i przyjemności, czerpać z życia pełnymi garściami. Czeka cię wiele niezwykle barwnych i inspirujących spotkań z ludźmi. Możesz udzielać się towarzysko, nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. W wolnych chwilach niewykluczony taniec i zabawa do białego rana. Mnóstwo powodów do radości, szczęśliwych zbiegów okoliczności, przyjaznych ludzi wokół, korzystnych dla ciebie rozstrzygnięć. Poczujesz optymizm, zaczniesz dostrzegać pozytywne strony życia, odkryjesz w sobie nowe pokłady humoru, entuzjazmu i dobrego nastroju. Wiatr wieje teraz w Twoje żagle. Korzystaj!

Dla Drogi Życia 6

Nastaje czas mobilizacji do pracy i skoncentrowania uwagi na zagadnieniach związanych z twoimi ścieżkami rozwoju zawodowego.  Po okresie beztroski i zabawy wracasz teraz całą/ym sobą do rutynowych obowiązków i codziennych spraw. Będziesz działać w sposób uporządkowany, systematyczny i konsekwentny. Twoje myśli będą skupione wokół bezpieczeństwa finansowego, które możliwe jest dzięki wytężonej pracy i sumiennemu oddaniu swoim zawodowym obowiązkom. Przysłowiowe „bez pracy nie ma kołaczy” nabierze teraz w twoich oczach szczególnego znaczenia. Mogą się pojawić nowe formy zarabiania, propozycje zmiany pracy, objęcia nowego stanowiska. Na brak czasu nie powinnaś/eś teraz narzekać. Nadmiar obowiązków może stworzyć poczucie przeciążenia, a to źle działa na system odpornościowy i kondycję psychofizyczną twojego organizmu. Pamiętaj zatem o zachowaniu równowagi emocjonalnej, zadbaj również o odpoczynek i relaks.

Dla Drogi Życia 7

Niezwykle zmienny, czasem wręcz chaotyczny bieg wydarzeń tego roku wprawi cię w osłupienie, że każdy dzień może diametralnie różnić się od poprzedniego. Znajdować się będziesz na istnej karuzeli zdarzeń. W jednym dniu otrzymasz dobrą wiadomość, co sprawi, że poczujesz się szczęśliwcem roku. A już następnego dnia, niespodziewany bieg ważnych dla ciebie spraw zakłóci ten porządek i wytrąci się całkowicie z dotychczasowej równowagi, powodując stres i napięcie. Wyjdź ze strefy komfortu, pozwól rzeczom wydarzać się, niech ta rzeka swobodnie płynie. Jej siła jest tak potężna, że i tak nic jej nie zatrzyma. Dlatego poddaj się temu procesowi, przyjmuj ciosy na klatę, a sukcesy adekwatnie świętuj. Nie pozwy, by to co się teraz dzieje obniżyło twoje życiowe loty. Pamiętaj, że nic nie dzieje się przypadkowo. Zaufaj.

Dla Drogi Życia 8

Dom, rodzina i podtrzymywanie ciepła domowego ogniska, będą obecnie skupiać w całości twoją uwagę i myśli. Możesz dokonać ważnych zmian w tych obszarach, przyjąć do swojego życia zupełnie nowe i nieoczekiwane pomysły do realizacji. To może dotyczyć związku, partnerstwa, relacji z najbliższymi, a nawet zmiany domu. Szczęście zagości teraz w twoim sercu, wypełni twoją przestrzeń i przeprowadzi cię przez głęboką zmianę hierarchii wartości, przetransformuje twoje dotychczasowe priorytety, pozwoli na nowo przyjrzeć się swojemu życiu osobistemu i temu jaki panuje w nim porządek. Szczęśliwy czas, celebracja życia, miłości i życzliwości, których teraz będziesz doświadczać.

Dla Drogi Życia 9

Dobry czas na zrewidowanie swoich dotychczasowych poglądów, opinii, widzi na określone tematy. Możliwe podjęcie nauki, studiów podyplomowych, nowego zawodu. Głód wiedzy i mądrości. Aktywne uczestnictwo we wszelkiego rodzaju szkoleniach, kursach i warsztatach. Pogłębianie i poszerzanie swojej świadomości. Mogą się również pojawić refleksje na temat swojego dotychczasowego życia,  chęć dokonania w nim istotnych zmian. Możliwe trudne i bolesne doświadczenia. Pamiętaj jednak, że nawet one niosą ze sobą jakieś przesłanie, czegoś nas uczą i na coś otwierają. Dlatego staraj się aktywnie spożytkować swój wolny czas, zapisz się na jogę, kurs medytacji, czytaj pozytywnie nastrajają literaturę. Unikaj kłótni i konfliktów. Zadbaj o swój psychiczny komfort i emocjonalną równowagę. Zagłębiając się w siebie pamiętaj, by nie stracić kontaktu z rzeczywistością. Musi istnieć balans, który uchroni cię od potencjalnych trudności. Ważny rok, który tworzy podwaliny pod zbliżające się zmiany w twoim życiu.

(Odwiedzono 229 razy, 1 dzisiaj)